FOÇA DEVLET HASTANESİ RANDEVU

 FOÇA DEVLET HASTANESİ ONLİNE RANDEVU ALMA

İzmir Foça Devlet Hastanesi Randevu alma bölümümüze Hoş geldiniz. İzmir Foça Devlet Hastanesi Randevu alma bölümümüze Hoş geldiniz. Foça Devlet Hastanesi T.C. Sağlık Bakanlığı'na bağlı Resmi Kamu hastanelerinden olup İzmir Foça ilçesinde bulunmaktadır. Foça Devlet Hastanesi Randevu Almak İstiyorum için Yukarıdaki Randevu Al butonu tuşuna basınız. 


Randevu al
 tuşuna bastıktan sonra açılan ekrandan T.C. kimlik numaranız ve şifreniz ile Online hastane Randevu sistemine giriş yaparak İzmir Foça Devlet Hastanesinden kolaylıkla Randevu alabilirsiniz. Hastaneden Telefonla Randevu almak istiyorsanız 182 online randevu telefon numarasını arayıpta randevu alabilirsiniz.


Foça Devlet Hastanesi Randevu, Foça Devlet Hastanesi Yeni BinaFoça Devlet Hastanesi Randevu Alma, Foça Devlet Hastanesi Tahlil Sonuçları, Foça Devlet Hastanesi Nerede, Foça Devlet Hastanesi Telefon, Foça Devlet Hastanesi Haberleri, Foça Devlet Hastanesi Randevu Sistemi, Foça Devlet Hastanesi Cildiye, Foça Devlet Hastanesi Ortopedi, Foça Devlet Hastanesi KBB, İzmir Foça Devlet Hastanesi Randevu Sistemi, MHRS Randevu Alma,  Foça Devlet Hastanesi Diş Randevu, Foça Devlet Hastanesi Tahlil Sonuçları, Foça Devlet Hastanesi Semt Polikliniği, Foça Devlet Hastanesi Online Randevu Alma, İzmir Foça Devlet Hastanesi Randevu Al, Foça Devlet Hastanesi İş Başvurusu, Foça Devlet Hastanesi Başhekimi, Foça Devlet Hastanesi Doktorları, Foça Devlet Hastanesi Psikolog, Foça Devlet Hastanesi Cildiye, Foça Devlet Hastanesi Ortopedi hakkında bilgileri bizde bulabileceksiniz. Geçmiş Olsun Dileklerimizle.


İZMİR FOÇA DEVLET HASTANESİ HAKKINDA BİLGİLER

HASTANENİN KISA TARİHÇESİ


İzmir Foça Devlet Hastanesi 1932'li yıllarda şimdiki hastanenin bulunduğu yerde Askeri hastane hizmet vermiştir.


1948 yılında zamanın Sağlık Bakanı Dr.Behçet UZ tarafından Foça ve Selçuk'ta sağlık evi yaptırılmak istenince şimdiki Hastanenin bulunduğu bu alana Sağlık evi olarak mevcut bina yaptırılmıştır.


Foça'daki bu sağlık evi 1995 yılına kadar Sağlık evi,Hükümet Tabipliği,Sağlık Merkezi ve Merkez Sağlık Ocağı gibi değişik isimlerle Foça'lılara sağlık hizmeti sunmuştur.


1990'lı yıllarda tekrar bakım onarım için ele alınan bina, 1995 Ağustos ayında hastane olarak resmen hizmete açılmıştır.


Zaman içinde hastaneye ek bina ihtiyacı doğmuş ve bitişiğindeki sağlık Ocağına ait lojman 1996 yılında hastaneye katılmış, yapılan tadilat ve onarımla 1997 yılında bu bina hizmete sunulmuştur. Bu ilave ile yatak sayısı fiili 15 iken 25 olmuştur.Koroner yoğun bakım ünitesi kurulmuştur. Jeneratör alınmış, Ameliyathane ekipmanları modernleştirilmiştir, Servis ve poliklinik hizmetleri modernize edilmiştir.


Kısmen Bilgisayar Otomasyonuna geçilmiş, Laboratuvar en modern gereçler ve ekipmanla donatılmıştır. Doğum ve Çocuk Servisleri içinde ekipmanlar tamamlanmıştır.1998 yılında modern bir diyaliz birimi oluşturularak Foça'lıların hizmetine sunulmuştur.


Zaman içinde fiziki ve teknik yetersizlik nedeniyle hizmet sunumu zorlaşmaya başlayınca ek kat yapılması ihtiyacı gündeme gelmiş ve bu konuda Hayırsever Reha MİDİLLİ'nin yardımına müracaat edilmiş kendilerinin bu işi üstlenerek yaptırması ile, Hastaneye 17 adet oda,3 adet ameliyat salonu,l adet ameliyat öncesi,1 adet ameliyat sonrası bakım odaları ile 1 adet asansör ilave edilmiş, 650 metrekare daha kullanım alanı kazanılarak fiili 50(elli)yatak kapasitesine ulaşılmış, fiziki ve teknik donanımında bariz rahatlama meydana gelmiştir. Yapılan bu işlemler için Sayın Reha MİDİLLİ tarafından 2001 yılı fiyatlarıyla 485.000.000.000 TL harcanmıştır.

Hastane 2222 m2 alan üzerinde 851m2'lik inşaat alanı üzerinde üç kat olarak inşa edilmiştir.

 

İZMİR FOÇA DEVLET HASTANESİ TANITIM FİLMİ

 

Hastanede Acil Servis hizmeti 24 saat kesintisiz olarak verilmektedir.


Poliklinikler belirli branşlarda hergün,bazı branşlarda haftanın belirli günlerinde hizmet vermektedir. Halihazırda Genel Cerrahi, Dahiliye, Ortopedi, Çocuk, K.Doğum ve Diş branşlarında poliklinik hizmeti düzenli olarak verilmektedir.


Göz, Nöroloji, Anestezi, KBB, Cildiye ve Üroloji branşlarında belirli günlerde hizmet verilmektedir..Hastanemizde toplam olarak 78'i 657'ye tabi, 24'ü sözleşmeli, olmak üzere 102 kişi hizmet vermektedir. 


Hastane Ziyaret Saatleri


Foça Devlet Hastanenesinde ziyaret saatleri öğlen 13.00-14.30 Akşam 19.00-20.30 saatleri arasında  yapılır.

Foça Devlet Hastanesi Poliklinik Muayene Saatleri

Hastane Poliklinik Çalışma Saatleri 09:00 - 12:00 ile 13:30 -- 16:00 arasındadır.

Foça Devlet Hastanesine Toplu Taşıma ile Ulaşım

İzmir-Aliağa arasındaki Hatundere istasyonunda trenden inildiği takdirde, “aktarma (744)” denilen belediye otobüsleriyle Foça’ya ulaşılmaktadır Ayrıca, İzmir Otogarından Foça (Foça Birlik Turizm ve S.S. Foça Koop.),araçları ile karşılıklı olarak ulaşım sağlanmaktadır. Foça Devlet Hastanesi konumuna gitmek için en yakın duraklar ; Yeldeğirmenleri 30dk yürüme mesafesi ile Eski Foça Garajdan 20dk yürüme mesafesi ile Eski Foça Garajından kalkan hastane dolmuşları ile Foça Devlet Hastanesine ulaşabilirsiniz.TAHLİL SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ


İZMİR FOÇA DEVLET HASTANESİNDEN GÖRÜNTÜLER


  
  FOÇA DEVLET HASTANESİ HARİTASI ADRESİ VE YOL TARİFİ 
     BU TEST NEREDE YAPILIYOR
     SAĞLIK REHBERİ İÇİN TIKLAYINIZ
     FOÇA İLÇESİ HAKKINDA BİLGİLER İÇİN TIKLAYINIZ
     FOÇA İLÇESİ POSTA KODLARI İÇİN TIKLAYINIZ
     FOÇA CANLI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ
İZMİR FOÇA DEVLET HASTANESİ İLETİŞİM 

Adres: Atatürk Mah. Çam Sokak No: 7 FOÇA 35680 Foça/İzmir
E-Posta info@focadh.gov.tr focadh.bilgi@saglik.gov.tr
Telefon: 444 35 17
0 232 812 72 91
0 232 812 80 45
0 232 812 51 63
0 232 812 51 62
0 232 812 67 50
0 232 812 75 65
0 232 812 14 29
Faks +90 232 812 68 20 ve 0 232 812 42 15 +90 232 812 80 95 (Hasta Hakları )
Kaynak:  İzmir Foça Devlet Hastanesi Resmi Web Sitesi

Güncelleme Tarihi: 23.07.2019 Salı-Saat: 22:35

Etiketler:Foça Devlet Hastanesi Randevu, Foça Devlet Hastanesi Randevu Alma, Foça Devlet Hastanesi Tahlil Sonuçları, Foça Devlet Hastanesi Nerede, İzmir Foça Devlet Hastanesi Randevu Alma Numarası MHRS Alo 182, Foça Devlet Randevu Alma, Foça Devlet hastanesi Acil servisi Varmı?, Foça Devlet başhekim, Foça Devlet MHRS Randevu alma, Foça Devlet Hastanesi İletişim, foça devlet hastanesi doktor çalışma listesi, Foça devlet hastanesi cildiye doktorları, Foça devlet hastanesi ne zaman açılıyor, Foça devlet hastanesi kadın doğum doktorları, Foça devlet hastanesi yeni bina, Hastane randevu, Foça devlet hastanesi lab sonuç, Foça devlet hastanesi randevu, Foça Diş, Foça Acil servis.


Yorumlar - Yorum Yaz
Üyelik Girişi
DUYURU
booked.net