ÜCRETSİZ FİRMA EKLE

      

KENT REHBERİ ÜCRETSİZ FİRMA EKLE HAKKINDA BİLGİ

Telif Hakkı 2016 www.izmirde.biz, www.izmirdebiz.com ve www.izmirde.com.tr ' a Aittir. Her Hakkı Saklıdır.

www.izmirde.biz, www.izmirdebiz.com ve www.izmirde.com.tr ' adresi üzerinde bulunan fotoğraf ve bilgiler izinsiz kullanılamaz.

www.izmirde.biz ve www.izmirde.com.tr  www.izmirdebiz.com'a giriş yapan bulunan ziyaretçiler, Firmalar YASAL UYARI'yı ve Alt Taraftaki Uyarı 1 ve Uyarı 2 'yi Kabul Etmiş Sayılır.

UYARI 1 : http://www.izmirde.bizhttp://www.izmirdebiz.com ve www.izmirde.com.tr Sitesinde Yayınlanan Firmaların, Resimleri-Fotoğrafları, Telefon Numaraları, Adresleri, Ürün İlanları ve Diğer TÜM İçeriklerinin, Bilgilerinin YASAL Sorumluluğu Kayıtlı Firma'ya Aittir.İstenildiği Zaman Firma ile ilgili Tüm Bilgiler Silinecektir.İletişim Bölümünden Ulaşabilirsiniz.


UYARI 2 : www.izmirde.biz ve www.izmirdebiz.com Websitesi içeriğinde yer alan Firmaların bilgileri, telefon numaraları ve adresleri reklam amaçlıdır.Hiç bir Firma'dan Ücret Talep Edilmemektedir ve Ücret Alınmamıştır. www.izmirde.biz ve www.izmirdebiz.com 'a Eklenen Firma Bilgileri, Sitemize Giriş Yapan Ziyaretçiler veya Firma Sahipleri Ücretsiz Reklamlarını Yapması İçin, info@izmirde.biz adresine  gönderilen mail'de  Firma tanıtım yazısı iletişim bilgileri "Firmanın Adı, Adresi,Telefon numaraları, tanıtıcı fotoğraflar" eksiksiz gönderildiği taktirde ücretsiz yayınlanacaktır. Firmanızın tanıtımına ait bilgiler tam olmadığı  taktirde hiçbir şekilde Firmanın tanıtımı yapılamayacaktır.Bu yüzden : www.izmirde.biz ve www.izmirdebiz.com hiç bir şekilde YASAL sorumluluk kabul etmemektedir. Eğer Reklamını yani bilgilerinin silinmesini isteyenler iletişim bölümünden bizlere ulaşabilirler. www.izmirde.biz ve www.izmirdebiz.com Yönetimi...

  

KULLANIM KOŞULLARIMIZ VE YASAL UYARI

İzmir Kent Rehberi www.izmirde.biz, www.izmirdebiz.com, www.izmirde.com.tr Ücretsiz bir kent Rehberi Portalıdır. Günlük Kent Rehberimizi ziyaret eden Onbinlerce kişiye Ücretsiz Ulaşın. Tek yapmanız gereken Sitemize Sağ Üst Panelden Ücretsiz Üye Olun Onbinlerce Üyemize Ulaşın Tek yapmanız gereken Üye Olmanız. Bize Mail olarak gönderdiğiniz Bigilerinizi Ücretsiz Firma Tanıtım  bilgilerinizi yayınlayacaktır. Eksik ve yanlış bilgi göndericiye ait olacaktır, İzmir Kent Rehberi www.izmirde.biz, www.izmirdebiz.com, www.izmirde.com.tr  hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmeyecektir. Kent Rehberimiz İzmir Kent Rehberi www.izmirde.biz, www.izmirdebiz.com, www.izmirde.com.tr Hiçbir şekilde ücret talep etmemektedir.
Bilgilerinin Silinmesini İsteyen Firmalar İletişim Bölümünde Bizlere Ulaşabilirler.

UYARI 1 : '' İzmir Kent Rehberi www.izmirde.biz ve www.izmirdebiz.com Sitesinde Yayınlanan Tüm Firmaların, Fotoğrafları, Telefon Numaraları, Adresleri, Ürün İlanları ve Diğer TÜM  İçeriklerinin, Bilgilerinin YASAL Sorumluluğu Kayıtlı Firma'ya Aittir.'


UYARI 2 : İzmir Kent Rehberi www.izmirde.biz, www.izmirdebiz.com ve www.izmirde.com.tr Websitesi içeriğinde yer alan Firmaların bilgileri, telefon numaraları ve adresleri reklam amaçlıdır.Hiç bir Firma'dan Ücret Talep Edilmemektedir ve Ücret Alınmamıştır. İzmir Kent Rehberi www.izmirde.biz ve www.izmirdebiz.com 'a Eklenen Firma Bilgileri, Sitemize Giriş Yapan Ziyaretçiler veya Firma Sahipleri Ücretsiz Reklamlarını Yapması İçin, sadece sitemizin web adresi linkini kendi sitelerinde yayınladıkları zaman sitemizde yayınlanacaktır. İzmir Kent Rehberi www.izmirde.biz ve www.izmirdebiz.com linkinin herhangi bir birisini sitenizde yayınladığınız zaman info@izmirde.biz' mail adresine bilgilerinizi mail olarak attığınızda editörlerimiz bilgilerinizi ekleyebileceklerdir. Bu yüzden İzmir Kent Rehberi www.izmirde.biz ve www.izmirdebiz.com hiç bir şekilde YASAL sorumluluk kabul etmemektedir. Eğer Reklamını yani bilgilerinin silinmesini isteyenler iletişim bölümünden bizlere ulaşabilirler. İzmir Kent Rehberi www.izmirde.biz ve www.izmirdebiz.com Yönetimi...

İzmir Kent Rehberi www.izmirde.biz ve www.izmirdebiz.com, hukuka ve yasalara saygılı olduğu gibi, kamunun, iş ortaklarının ve üçüncü kişilerin fikri sınai haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı benimsemiştir.

İzmir Kent Rehberi www.izmirde.biz ve www.izmirdebiz.com, ziyaretçilerinin, kullanıcılarının oluşturdukları içerik bakımından 5651 sayılı “İnternet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla İşlenen Suçlarla Mücadele edilmesi Hakkında Kanun”da tanımlanan “yer sağlayıcı”; kendi ürettiği içeriklerle ilgili olarak ise “içerik sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir.

İzmir Kent Rehberi www.izmirde.biz ve www.izmirdebiz.com’un ziyaretçilerinin , kullanıcılarının ve üyelerinin oluşturduğu içeriklerin hukuka aykırı olup olmadığını kontrol etme yükümlülüğü yoktur. İzmir Kent Rehberi www.izmirde.biz ve www.izmirdebiz.com, hukuka aykırı içerikler ile 3. Kişilerin haklarının ihlal edildiği düşünülen içeriklerde “UYAR ve KALDIR” yöntemini benimsemiştir.

İzmir Kent Rehberi www.izmirde.biz ve www.izmirdebiz.com içerisindeki bazı içeriklerin kişilik haklarını, fikri ve sınai hakları ihlal ettiği iddiasında olan gerçek ve tüzel kişiler, komşu veya bağlantılı hak sahipleri ya da meslek birlikleri,

  • *İhlale konu içeriklerin URL adresi ve ihlale konu içeriğin konusunu,
  • *Gerçek kişi ise kimliğini gösterir belge, tüzel kişi ise oda kayıt belgesi, meslek birliği ise yetkili kişinin imzası bulunan antetli bir talep yazısını,
  • *Vekaletle işlem yapma yetkisi kullanılıyorsa vekaletnameyi,
  • *Fikri ve sınai haklara ilişkin taleplerde hak sahibi olduğunu gösteren belgeyi,
  • *Açık ad / ünvan ve açık iletişim adreslerini Sunmak kaydıyla İzmir Kent Rehberi www.izmirde.biz ve www.izmirdebiz.com’un İletişim Bölümünden bildirim yapabilirler. Bu iletişim adresine ulaşan talep ve şikayetler incelenecek, gerekli görüldüğü takdirde ihlale konu içerikler İzmir Kent Rehberi www.izmirde.biz ve www.izmirdebiz.com sisteminden en kısa sürede çıkarılacaktır.

Bu internet sitesindeki bilgilerde, ürünlerin fiyat ve teknik bilgilerinde yanlışlıklar, yazım hataları veya güncelleme hataları bulunabilir. İzmir Kent Rehberi www.izmirde.biz ve www.izmirdebiz.com için bağlayıcı değildir. Bu internet sitesinde yer alan bilgiler her zaman önceden bildirmeksinizin değiştirilebilir.

Gönderilecek herhangi bir bilgi, öneri, fikir ya da diğer iletilerin gizli olmadığı ve herhangi bir kimsenin mülkiyetinde olmadığı kabul edilecektir. Herhangi bir bilgi ya da malzeme göndererek İzmir Kent Rehberi www.izmirde.biz ve www.izmirdebiz.com 'a bu malzeme ve bilgileri kullanma, üretme, sergileme, gerçekleştirme, değiştirme, aktarma ve dağıtma hakkını kısıtlamasız ve geri alınamaz bir şekilde vermiş oluyorsunuz ve İzmir Kent Rehberi www.izmirde.biz ve www.izmirdebiz.com 'ın herhangi bir amaçla bize göndereceğiniz fikirleri, kavramları, bilgileri ve teknikleri kullanmakta serbest olduğunu kabul etmiş oluyorsunuz.

1) Bu sitede yer alan her türlü bilgi, rapor, araştırma sonuçları,makaleler, görüş ve tavsiyeler güvenilirliğine inanılan kaynaklardan elde edilen bilgiler dikkate alınarak genel anlamda bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır. Sayfalarda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi yasal zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı İzmir Kent Rehberi www.izmirde.biz ve www.izmirdebiz.com sorumlu tutulamaz.


2) Bu Site'de yer alan bilgiler, isimler,şirket kimlikleri,fotoğraflar, logolar, ikonlar, ziyaretçiler veya Firmalar tarafından sağlanmaktadır. İzmir Kent Rehberi www.izmirde.biz ve www.izmirdebiz.com ' un temsil etme, onaylama veya herhangi bir garanti yükümlülüğü yoktur. Bu sitede sağlanan bilgiler sizin kişisel ihtiyaçlarınızı karşılamak amacıyla yazılmıştır. Sizin sorumluluğunuz bu sitede yer alan bilgileri amacına uygun olarak kullanmak olmalıdır.


3) Sizin tarafınızdan(Ziyaretçi veya Firma Sahipleri) İzmir Kent Rehberi www.izmirde.biz ve www.izmirdebiz.com a verilen sitede yayınlanmasını istediğiniz Firma bilgileri(telefon,mail,hakkımızda .vs) ve fotoğraflar dışındaki tüm bilgiler gizli bilgi olarak kabul edilmektedir. Bu bilgiler İzmir Kent Rehberi www.izmirde.biz ve www.izmirdebiz.com tarafından gerekli olmadıkça üçüncü şahıslara ifşa edilmeyecektir. Ayrıca bu bilgilerin doğruluğu tamamen size aittir. İzmir Kent Rehberi www.izmirde.biz ve www.izmirdebiz.com hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez. Sizin tarafınızdan verilen bu bilgilerinize yeni kampanya ve sistemlerimizi tanıtan bilgiler yollanmaktadır, üye olarak bunları kabul etmektesinizdir.


4) Siteyi kullanmakla, Site hakkında veya Site ile ilgili bir ihtilafın çıkması halinde, bu kanunlar ihtilafı kurallarına bakılmaksızın Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına tabi olacaktır. Ayrıca İZMİR Mahkemeleri görev ve yer olarak yetkili olacaktır.

İzmir Kent Rehberi www.izmirde.biz ve www.izmirdebiz.com sitesine giriş yapan herkes, işbu "Yasal Uyarı"yı okuyup aynen kabul etmiştir.

 


    “ Ücretsiz Firma/Şirket Ekle Rehberi ” bölümümüzün  sizlere  faydalı olması dileğiyle ,  esen kalın.

ETİKETLER: Firma ekle, ilan ekle, ücretsiz firma ekle, ilan ekle, firma rehberi,firma, firma ekle ücretsiz ilan ekle, bedava firma ekle, ücretsiz ilan ekle, ilan ekleyin, firma siteleri, firmasal reklamlar,  link ekle, site ekle, firma ara, rehber sitesi, firmalar rehberi, şirket rehberi, şirket ekle,işyeri ekle, türkiye reklam rehberi, istanbul reklam rehberi, ankara reklem rehberi, izmir reklam rehberi, rehber dizini, dizin rehberi, firma rehberi, şirketler rehberi. Bu web sitesi, www.google.com hayranıdır.


Yorumlar - Yorum Yaz


Üyelik Girişi
DUYURU
IZMIR
DMCA.com Protection Status