• BORNOVA'DA GAZİ VE ŞEHİT YAKINLARINA MORAL ZİYARETLERİ - 04/10/2019 • İzmir Bornova İlçesinde Bornova AK Parti ilçe Başkanlığı yöneticileri ve mahalle başkanları şehit aileleri ve gazilerinin evlerinde ziyaret ederek, istek ve sorunlarını dinlemeye devam ediyor.
   
  Hafta içi her akşam ve hafta sonu değişik mahallelere giderek, şehit, gazi ve engelli ailelerimiz başta olmak üzere, hasta ve yardıma muhtaç aile ziyaretlerinde bulunan izmir Bornova İlçesinde Bornova AK Parti ilçe Başkanlığı yöneticileri ve mahalle başkanları, bu hafta içi de ziyaretlere devam etti.
   
  Şehit aileleri ve gazilerimizi ziyaret eden Bornova AK Parti ilçe Başkanlığı yöneticileri ve mahalle başkanları, yaşlı ve muhtaç alileleri de ziyaret ederek kendisine aktarılan talep ve sorunların yerine getirilmesi için çalışmalarda bulunuyor.
  AK Parti Bornova İlçe Başkanı Cevdet ÇAYIR'ın Başlattığı tüm mahallelerde Eş zamanlı partili ayrımı yapmadan, Ev ziyareti Gazi ve Şehit yakınlarının sorunlarını dinlemek amacıyla başlatılan ziyaretler tüm hızıyla devam ediyor.
   
  Bu hafta İnönü Mah Başkanı İşadamı Mustafa Akdemir, Sivil Toplum Halkla İlişkiler Başkan Yardımcısı Elif Özüm'le İnönü  Atatürk ve Evka 4  e çıkartma yaparak ev ziyaretleri gerçekleştirdiler. İnönü Mahallesi Başkanı İşadamı Mustafa Akdemir le yapılan röportaj da Akdemir; İlçe Başkanımız Cevdet ÇAYIR' ın yakmış olduğu bu meşaleyi sonuna kadar devam ettireceğini vatan bayrak millet kutsal değerlerimiz için ülkemiz ve geleceğimiz için devam edeceklerini ifade etmiştir.

  Üyelik Girişi
  DUYURU
  booked.net