DOKUZ EYLÜL HASTANESİ RANDEVU ALMA

DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ HASTANESİ RANDEVU ALMA

İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi randevu alma bölümümüze Hoş geldiniz. Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi İzmir'in Tıp Fakültesi Hastanelerinden olup Sağlık alanında bir marka olmuştur. 9 Eylül Üniversitesi Hastanesi Resmi Kamu hastanelerinden olup İzmir Balçova İlçesinde bulunmaktadır. İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi Randevu Almak İstiyorum için Yukarıdaki Randevu Al butonu tuşuna basınız.


Randevu al
 tuşuna bastıktan sonra açılan ekrandan T.C. kimlik numaranız ve Telefon numaranız ile Online hastane Randevu sistemine giriş yaparak 9 Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi' nden kolaylıkla Randevu alabilirsiniz.


HASTANEDEN WEB ÜZERİNDEN RANDEVU BAŞVURUSU YAPACAK KİŞİLERİN DİKKATİNE!

Randevu alabilmeniz için öncelikle randevu sistemine giriş yapmalısınız. Yandaki pencerede belirtilen alanlara T.C. kimlik numaranızı, size ulaşabileceğimiz cep telefonu numaranızı ve ekranda belirtilen güvenlik kodunu yazarak giriş yapabilirsiniz.

Covid-19 Pandemisi sebebi ile alınan önlemler kapsamında poliklinik randevuları her hafta Perşembe günü Saat 15:00'da bir hafta süre ile oluşturulmaktadır.

İnternetten aldığınız randevu sonucunda sistemin verdiği Onay Kodu nu poliklinik başvurunuzda mutlaka yanınızda bulundurunuz.

Randevunuz ile ilgili herhangi bir aksilik söz konusu olduğu takdirde, durum hakkında bilgi verebilmek için sizlere ulaşabilecek telefon numarası ile giriş yapmanız önem arz etmektedir..

Hastaneye başvurunuz sırasında T.C. kimlik numarasını gösterir resmi bir belgenin ibraz edilmesi zorunludur.

Randevu almasına rağmen,3(ÜÇ) defa randevu gününde hastanemize başvurmayan hastaların e-randevu sisteminden yararlanması engelellenecektir.

Web Randevu Sisteminden Aldığınız Randevulara "Randevularım" linkinden ulaşabilirsiniz.

Randevu saatinizden en az 30 (otuz) dakika önce sekreterliğe kayıt yaptırmanız gerekmektedir.


 

  POLİKLİNİK RANDEVUSU HİZMETLERİ HAKKINDA BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZ 


DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ HASTANESİ HAKKINDA BİLGİLER

HASTANENİN KISA TARİHÇESİ


Fakülte İzmir’de, 1 Mart 1978 yılında Ege Üniversitesine bağlı İzmir Tıp Fakültesi adı ile, 12 öğretim üyesi önderliğinde kurulmuştur. Fakültenin ilk dekanı Prof. Dr. Hamit ÖZGÖNÜL, 2. Dekanı Prof. Dr. Mehmet TİNER olmuştur. 1982 yılına kadar klinik öncesi yerleşim yeri Ege Üniversitesi yerleşkesinde olmuş ve eğitim burada sürdürülmüştür. Klinik eğitim ve hastane olarak önce Karşıyaka Devlet Hastanesi, daha sonra Eşrefpaşa Belediye Hastanesinden yararlanılmıştır. Fakülte ilk yıl merkezi sistem ile 91 öğrenci, yatay geçiş ile 129 öğrenci alınmış ve tüm sınıflarda eğitim başlamıştır. 1982 yılında İnciraltı’ndaki Yakın Doğu Eczacılık Yüksekokulu İzmir Tıp Fakültesi’ne verilmiştir. Önce temel tıp bilimleri, daha sonra klinik bilimler taşınmış, buradaki binaların onarımı ve yeni binalar yapılarak eğitim, hasta hizmetleri sürdürülmüştür. 20.07.1982 tarihinde, 41 sayılı kanun hükmünde kararname ile Dokuz Eylül Üniversitesi kurulmuş, İzmir Tıp Fakültesi de Ege Üniversitesi’nin diğer bazı fakülteleri ile birlikte Dokuz Eylül Üniversitesi içinde yerini almıştır. Dokuz Eylül Üniversitesinin ilk rektörü Prof. Dr. Prof. Dr. Ömer Yiğitbaşı (20 Temmuz 1982-31 Temmuz 1987), ilk Dekanı Prof. Dr. Şakir Fadıloğlu ( 31.08.1982-31.08.1985) olmuştur. Daha sonraki yıllarda sırasıyla Prof. Dr. Abdullah KENANOĞLU, Prof. Dr. İhsan ERDAMAR, Prof. Dr. Emin ALICI, Prof. Dr. İlhami KOVANLIKAYA, Prof. Dr. A. Şebnem ÖZKAN, Prof. Dr. Hakan ABACIOĞLU ve Prof. Dr. Tülay CANDA, Prof. Dr. Gamze ÇAPAKAYA ve Prof. Dr. Oğuz DİCLE dekanlık görevinde bulunmuşlardır.


Fakültede Tıp eğitim ilk olarak klasik eğitim ile başladı. 1990 yılında entegre eğitim programı uygulamasına geçildi.  1997 yılında ise köklü bir değişiklikle probleme dayalı öğrenme (PDÖ)  modeline geçildi. Modern eğitimin modeli olarak gösterilen öğrenci merkezli PDÖ , Türkiye´de ilk kez Fakültemizde uygulanmaya başlandı. 2000-2001 akademik yılından başlayarak klinik evre olan 4 ve 5. sınıflarda Taska Dayalı Öğrenim (TDÖ) programı uygulanmaya başladı.  Tıp Eğitimimiz UTEAK (Ulusal Tıp Eğitimi Akreditasyon Kurulu) tarafından 2010 yılı mart ayında akredite edildi. 2013 yılında Avrupa Birliği diploma eki etiketi alındı.  Kurulduğu 1 Mart 1978 tarihinden bu yana toplam 5957 T.C uyruklu, 145 yabancı uyruklu tıp doktoru mezun edilmiştir.

  

Dokuz Eylül Üniversitesi Araştırma Uygulama Hastanesi Muayene Çalışma Saatleri;


Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi Poliklinikleri hafta içi hergün 08:00 - 17:00 saatleri arasında sizlerin hizmetine hazırdır. Poliklinik hizmetlerinden düzenli bir şekilde yaralanabilmeniz için poliklinik işleyişiyle ilgili bilgi edininiz. Poliklinik evrak işlemleri ile ilgili sorularınızı danışma memurlarına veya poliklinik sekreterlerine, tedaviniz ve tıbbi işlemleriniz ile ilgili sorularınızı doktorunuza yöneltiniz.

Hasta Ziyaret Saatleri: Hastanede yatan hastaların yakınları tarafından Hastanede ziyaret saatleri her gün saat 13:30 – 14:30 arasındadır. 

Vizit (Hekim Ziyaret Saati) Saatleri


Hastanede yatan hastaları Hekim ve Hemşire her gün genelllikle 08:00 – 12:00 saatleri arasında vizit yapılır. Tedavi süreci konusunda hekiminizden bilgi alınız.


 TETKİK SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ

DOKUZ  EYLÜL  ÜNİVERSİTESİ  HASTANESİ TANITIM FİLMİ

DOKUZ  EYLÜL  ÜNİVERSİTESİ  HASTANESİNDEN  GÖRÜNTÜLER
 9 EYLÜL ÜNİVERSİTE HAST. ADRESİ VE YOL TARİFİ  


     BU TEST NEREDE YAPILIYOR
     SAĞLIK REHBERİ İÇİN TIKLAYINIZ
     BALÇOVA HAKKINDA BİLGİLER İÇİN TIKLAYINIZ
     BALÇOVA İLÇESİ POSTA KODLARI İÇİN TIKLAYINIZ
     BALÇOVA CANLI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ
DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ HASTANESİ İLETİŞİM 

Dokuz Eylül Üniversitesi Araştırma Uygulama Hastanesi

Adres: Mithatpaşa cad. no 1606 inciraltı yerleşkesi 35340 Balçova / İzmir
Telefon: +90 (232) 412 22 22
Faks: +90 (232) 412 97 97
E-posta: info@deu.edu.tr

Otobüs ile Ulaşım : >> 5 | 6 | 7 |8 | 82 | 209 | 305 | 320 | 554 | 725 | 730 | 735 | 736 | 950 | 971 
Gemi Hatları | Hava Limanından Ulaşım

Kaynak:  T.C. Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi Resmi Web SitesiEtiketler: Dokuz eylül üniversitesi ne randevu almak istiyorum,9 eylül üniversitesi hastanesi randevu tel,Dokuz eylül üniversitesi göz polikliniği randevu alma,9 eylül göz randevu alma,Dokuz eylül genel cerrahi randevu,Dokuz eylül üniversitesi hastanesi tahlil sonuçları sorgulama,Dokuz eylül üniversitesi hastanesi doktorları,Dokuz eylül üniversitesi nöroloji randevu alma,


Yorumlar - Yorum Yaz
Üyelik Girişi
DUYURU
booked.net