BAYRAKLI SEMT POLİKLİNİĞİ DİŞ RANDEVU ALMA

BAYRAKLI AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI POLİKLİNİĞİ RANDEVU ALMA

İzmir Alsancak Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi'ne Bağlı Bayraklı Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği bölümümüze Hoş geldiniz. Bayraklı Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği T.C. Sağlık Bakanlığı'na bağlı Resmi Kamu hastanelerinden olup İzmir Bayraklı İlçesinde bulunmaktadır. Bayraklı Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğinden Randevu Almak İstiyorum için Yukarıdaki Randevu Al butonu tuşuna basınız.

Randevu al tuşuna bastıktan sonra açılan ekrandan T.C. kimlik numaranız ve şifreniz ile Online hastane Randevu sistemine giriş yaparak Bayraklı Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğinden kolaylıkla Randevu alabilirsiniz. Hastaneden Telefonla Randevu almak istiyorsanız 182 online randevu telefon numarasını arayıpta randevu alabilirsiniz.


Aşağıdaki butonu kullanıp Alsancak Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi'ne bağlı Buca Semt Polikliniği ile Bayraklı Semt Poliklinikleri hakkında kolaylıkla Bilgi edinebilr, Randevu Alabilir ve Yol tarifini Alabilirsiniz.    ALSANCAK AĞIZ DİŞ SAĞ.    BUCA SEMT POLİKLİNİĞİ   BAYRAKLI SEMT POLİK


Bayraklı Semt Polikliği
Bayraklı Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Randevu Al, İzmir Bayraklı Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Randevu Alma, Bayraklı Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, Bayraklı Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Randevu Alma, Bayraklı Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Randevu Sistemi, Bayraklı Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Randevu, Alsancak Diş Bayraklı Polikliniği Randevu Alma, Bayraklı Semt Polikliniği Sıra Al, Bayraklı Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Randevu, Bayraklı Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Randevu Alma, Bayraklı Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Laboratuvar Sonuçları, Bayraklı Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Yeni Başhekimi, Bayraklı Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Randevu Sistemi "İZMİR ALSANCAK AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI MERKEZİNE BAĞLI Bayraklı AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI POLİKLİNİĞİ'NDEN RANDEVU ALMA" Sayfamızda bulabileceksiniz.

BAYRAKLI AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI POLİKLİNİĞİ HAKKINDA BİLGİLER

BAYRAKLI AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI POLİKLİNİĞİ KISA TARİHÇESİ

Alsancak Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi (Alsancak ADSM) 31.03.1966 yılında Sosyal Sigortalar Kurumu Başkanlığı Sağlık İşleri Genel Müdürlüğü'ne bağlı, İlk Yardım Hastanesi olarak açılmış, 1967 yılında unvanı SSK Alsancak Dispanseri olarak değiştirilmiştir.

Alsancak Dispanseri'nin bünyesine 25.06.1984 yılında Diş Tedavi ve Protez Merkezi ilave edilmiş ve uzun yıllar iki birim bir arada hizmet vermiştir.

04.09.2001 tarihinde merkezimiz İzmir Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi (İzmir ADSM) olarak müstakil hale getirilmiştir.

06.01.2005 tarih, 5283 sayılı "Bazı Kamu Kurum ve Kuruluşlarına Ait Sağlık Birimlerinin Sağlık Bakanlığına Devredilmesine Dair Kanun" gereğince, 19.02.2005 tarihi itibariyle T.C.  Sağlık Bakanlığına devredilmiştir.

2 Kasım 2012 tarihinden itibaren de “02.11.2011 tarihli ve 663 sayılı Sağlık Bakanlığı ve Bağlı Kuruluşlarının Teşkilat ve Görevleri Hakkında Kanun Hükmünde Kararname” ile Bakanlık teşkilatı ve bağlı kuruluşlarının yeniden yapılandırılması süreci doğrultusunda merkez Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumuna bağlı olarak hizmet vermeye başlamıştır.

Alsancak Ağız ve Diş Sağlığı merkezine bağlı iki Semt polikliniği bulunmaktadır. Birincisi İzmir'in Buca İlçesi Buca Seyfi Demirsoy Hastanesi bahçesinde bulunan Buca Semt Polikliniği, ikincisi ise izmir'in Bayraklı İlçesinde Çaymahallesinde bulunan Bayraklı Semt Polikliniğidir.

Bayraklı Ağız ve Diş Sağlığı Semt Polikliniği Mesai ve Poliklinik Muayene Çalışma Saatleri;

Sabah->->->-> 08:00-12:00

Öğle->->->->-> 13:00- 16:30

Not: Merkeze başvuru yapan hastalar muayene olduktan sonra, yapılacak işlemleri için 2.randevu verilir. Ayrıca ilk muayene randevusu almak için "online randevu" linkinden ya da MHRS 182 çağrı merkezini arayarak istedikleri hekimden randevu alabilirler.

Not: Lütfen randevu saatinizden 30 dakika önce poliklinikte olunuz ve geldiğiniz zaman poliklinik sekreterine geldiğinize dair bilgi vermeyi unutmayınız"


  RÖNTGEN SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ
BAYRAKLI AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI POLİKLİNİĞİNDEN GÖRÜNTÜ

 

 BAYRAKLI AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI POLİK. ADRESİ VE YOL TARİFİ 

     BU TEST NEREDE YAPILIYOR
     SAĞLIK REHBERİ İÇİN TIKLAYINIZ
     BAYRAKLI İLÇESİ HAKKINDA BİLGİLER İÇİN TIKLAYINIZ
     BAYRAKLI İLÇESİ POSTA KODLARI İÇİN TIKLAYINIZ
     BAYRAKLI CANLI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ


 ALSANCAK AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI İLETİŞİM 
 MERKEZ POLİKLİNİK
Adres: 1474 Sok. No:6 Alsancak/İZMİR
Telefon :0 232 444 35 41 (Pbx)
Telefon :0 232 464 78 62
Faks : 0 232 464 32 38
Mail :info@alsancakdis.gov.tr

BUCA SEMT POLİKLİNİĞİ 
Adres: Özmen cad. No : 147 Buca/izmir
(Buca Seyfi Demirsoy Hastenesi Bahçesinde)
Telefon :0 232 426 88 24

BAYRAKLI SEMT POLİKLİNİĞİ
Adres: 2119 Sok. No:2 Çay Mah. Bayraklı-İZMİR
Telefon: 0 (232) 371 45 10

Kaynak:  T.C. Alsancak Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Resmi Web SitesiEtiketler: Etiketler: Bayraklı Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Randevu, Bayraklı ADSM, Alsancak ADSM Bayraklı Semt Polikliniği, İzmir Bayraklı Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Randevu, İzmir Alsancak Bayraklı Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Randevu Alma, Bayraklı Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Devlet Randevu, Bayraklı Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Randevu, Bayraklı Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Tahlil Sonuçları, Bayraklı Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Online Randevu Alma, İzmir Alsancak Diş Hastaneleri, İzmir Bayraklı Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği nden Online Randevu Al, Ücretsiz 182, Bayraklı Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Sıra Alma, Bayraklı Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Online Randevu,izmir diş hastaneleri ssk anlaşmalı, Bayraklı Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Alsancak Diş, Bayraklı Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Acil Servis, Çaymahalle Diş Polikliniği, Bayraklı Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Randevu Alma,  Bayraklı Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Hastane Randevu, Bayraklı Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği  Hastanesi Tel, Bayraklı Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Hastanesi Çocuk, Bayraklı Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, Bayraklı Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği  e Randevu, Bayraklı Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Semt Polikliniği Randevu Alma, Bayraklı Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği  Devlet Online Randevu, Bayraklı Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Çocuk , İzmir Hastane Randevu, Bayraklı Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Hastanesi Randevu Sistemi, Bayraklı Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Randevu, Bayraklı Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Randevu Alma, Bayraklı Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Hastanesi MHRS Ücretsiz Randevu Al , İzmir Bayraklı Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Eğitim Ve Araştırma Hastanesi, Hastane Randevu Alma, Bayraklı Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Randevu Al, ,  Bayraklı Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Randevu, Osmangazi Diş Polikliniği, Bayraklı Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği , Bayraklı Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Randevu, Bayraklı Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Randevu Alma, Bayraklı Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Telefon, İzmir Devlet Hastaneleri Randevu,  Bayraklı Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği   Randevu Alma, Bayraklı Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Polikliniği Randevu, İzmir Bayraklı Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Tahlil Sonuçları, Bayraklı Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Telefon Numarası, Bayraklı Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Online Randevu, İzmir Bayraklı Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği İletişim, İzmir Bayraklı Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Adresi, İzmir Devlet Hastaneleri Randevu Alma, Bayraklı Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Online Randevu, Ege’nin incisi İzmir’in Alsancak semtinde sessiz sedasız çok ağır bir sağlık hizmeti yükünü kaldıran hastanenin en büyük gücü cefakâr sağlık personelidir. 


Yorumlar - Yorum Yaz
Üyelik Girişi
DUYURU
booked.net