ÇİMENTAŞ SEMT POLİKLİNİĞİ RANDEVU

BUCA SEYFİ  DEMİRSOY DEVLET (ÇİMENTAŞ SEMT POLİKLİNİĞİ) RANDEVU


İzmir Buca Seyfi Demirsoy Devlet Hastanesi Çimentaş Semt Polikliniği Randevu Alma 
bölümümüze Hoş geldiniz. Buca Seyfi Demirsoy Devlet Hastanesi Çimentaş Semt Polikliniği T.C. Sağlık Bakanlığı'na bağlı Resmi Kamu hastanelerinden olup İzmir Buca İlçesinde bulunmaktadır. İzmir Buca Seyfi Demirsoy Devlet Hastanesi Çimentaş Semt Polikliniği Randevu Almak İstiyorum için Yukarıdaki Randevu Al butonu tuşuna basınız. 


Randevu al
 tuşuna bastıktan sonra açılan ekrandan T.C. kimlik numaranız ve şifreniz ile Online hastane Randevu sistemine giriş yaparak İzmir Buca Seyfi Demirsoy Devlet Hastanesi Çimentaş Semt Polikliniğinden kolaylıkla Randevu alabilirsiniz. Hastaneden Telefonla Randevu almak istiyorsanız 182 online randevu telefon numarasını arayıpta randevu alabilirsiniz.


Aşağıdaki butonları kullanıp İzmir Buca Seyfi Demirsoy Devlet Hastanesi'nden, İzmir Buca Seyfi Demirsoy Devlet Hastanesi 'ne bağlı Çimentaş Semt Polikliniği ve Toplum Ruh Sağlığı Merkezi hakkında kolaylıkla Bilgi edinebilr, Randevu Alabilir ve Yol tarifini Alabilirsiniz.

   Buca Seyfi Demirsoy Devlet Hast.      Çimentaş Semt PolikliniğiBuca Seyfi Demirsoy Devlet Hastanesi Çimentaş Semt Polikliniği Randevu
, Buca Seyfi Demirsoy Devlet Hastanesi Çimentaş Semt Polikliniği Randevu Alma, Buca Seyfi Demirsoy Devlet Hastanesi Tahlil Sonuçları, Buca Seyfi Demirsoy Devlet Hastanesi Toplum Ruh Sağlığı Nerede, Buca Seyfi Demirsoy Devlet Hastanesi Ruh Sağlığı Telefon, Buca Seyfi Demirsoy Devlet Hastanesi Haberleri, Buca hastanesi Psikiyatri Randevu Alma, Buca Seyfi Demirsoy Devlet Hastanesi Çimentaş Semt Polikliniği Randevu Sistemi, Buca Seyfi Demirsoy Devlet Hastanesi Cildiye, Buca Seyfi Demirsoy Devlet Hastanesi Psikoloji, Buca Seyfi Demirsoy Devlet Hastanesi KBB, Buca Devlet Hastanesi Çimentaş Semt Polikliniği Randevu, Buca Devlet Hastanesi Çimentaş Semt Polikliniği Online Randevu Alma, İzmir Buca Seyfi Demirsoy Devlet Hastanesi Çimentaş Semt Polikliniği Randevu Sistemi, MHRS Randevu Alma,  Buca Seyfi Demirsoy Devlet Hastanesi Toplum Ruh Sağlığı Randevu, Buca Seyfi Demirsoy Devlet Hastanesi Tahlil Sonuçları, Bayraklı Semt Polikliniği, Buca Semt Polikliniği Randevu Alma, Buca Seyfi Demirsoy Devlet Hastanesi Semt Polikliniği, Buca Seyfi Demirsoy Devlet Hastanesi Online Randevu Alma, İzmir Buca Seyfi Demirsoy Devlet Hastanesi Çimentaş Semt Polikliniği Randevu Al, Buca Seyfi Demirsoy Devlet Hastanesi İş Başvurusu, Buca Seyfi Demirsoy Devlet Hastanesi Başhekimi, Buca Seyfi Demirsoy Devlet Hastanesi Doktorları, Buca Seyfi Demirsoy Devlet Hastanesi Psikolog, Buca Seyfi Demirsoy Devlet Hastanesi Cildiye, Buca Seyfi Demirsoy Devlet Hastanesi Ortopedi, Buca Hastanesi, hakkında bilgileri bizde bulabileceksiniz. Geçmiş Olsun Dileklerimizle. Buca Devlet Hastanesi Çimentaş Semt Polikliniği Online Randevu, Devlet Hastanesi, Buca Devlet Hastanesi Çimentaş Semt Polikliniği Laboratuvar Sonuçları, Buca Devlet Hastanesi Çimentaş Semt Polikliniği Yeni Başhekimi, İzmir Buca Seyfi Demirsoy Devlet Hastanesi Çimentaş Semt Polikliniği Randevu Sistemi "Buca Seyfi Demirsoy Devlet Hastanesi Çimentaş Semt Polikliniği Randevu " Sayfamızda bulabileceksiniz.

BUCA SEYFİ DEMİRSOY DEVLET HASTANESİ ÇİMENTAŞ POLİK. HAKKINDA BİLGİLER


ÇİMENTAŞ SEMT POLİKLİNİĞİ (TRSM KISA TARİHÇESİ)


İzmir Buca Seyfi Demirsoy Devlet Hastanesine bağlı Çimentaş Semt Polikliniği İzmir Hastaneleri arasında çok donanımlı semt poliklinikleri arasında yer almaktadır. İzmir'de devlet hastanelerine bağlı olarak hizmet veren ilk Toplum Ruh Sağlığı Merkezi, Buca Seyfi Demirsoy Devlet Hastanesi'nde yaklaşık 7 yıldır başarılı çalışmalara imza atıyor. TRSM  anlayışı; hastaların tekrarlayan hastane yatışı ve toplumdan uzaklaşması ve işlevselliklerinin azalması yerine sorunlarla başa çıkma becerilerini geliştirme, gerekli destek sistemlerini ve daha geniş hizmet ağını devreye sokarak kendi sosyal çevrelerinde tedaviyi hedefler.


Buca Toplum Ruh Sağlığı Merkezi Buca Seyfi Demirsoy Devlet Hastanesi'ne bağlı olarak Sağlık Bakanlığı bünyesinde faaliyet göstermektedir. 2012 yılında Çimentaş Semt Polikliniği zemin katında hizmete açılmıştır.


Bölgede ikamet eden kronik nitelikte ağır ruhsal bozukluğu olan (şizofreni, şizoaffektif bozukluk, bipolar bozukluk, atipik psikoz gibi psikozu bulunan) hastalara toplum temelli ruh sağlığı modeli çerçevesinde psikososyal destek hizmeti verilmektedir. Bu hizmetler karşılığında hasta ve yakınlarından herhengi bir ücret talebinde bulunulmamaktadır.


Başvuranlara merkezde psikiyatrik değerlendirme yapılır, uygun bulunursa  “ TRSM 'den hizmet alması uygundur” raporu çıkarılır. Her üye için bir vaka yöneticisi görevlendirilir, ihtiyacına göre bireysel bakım planı oluşturulur ve hedefler için bir süre belirlenir.


Tüm hastalara düzenli psikiyatri poliklinik hizmeti vardır. Farmakolojik tedavi düzenlenmesi, ilaç yan etki takibi, kilo takibi, laboratuvar tahlilleri yapılmaktadır. Ayrıca iş uğraş terapisi kapsamında Buca Halk Eğitim Merkezi'nden görevlendirilen öğretmenler tarafından hafta içi her gün resim, spor, oyun, müzik gibi faaliyetler yapılmaktadır. Bu çalışmalarda hastaların hafıza, dikkat, yaratıcılık ve özgüvenleri artmaktadır. Belirli günlerde doğum günü kutlamaları için bir araya gelinmekte, gezi organize edilmekte, sergi ve kermesler düzenlenmektedir. Bu aktivasyonlarda da hastalarımızın sosyalleşmeleri, umut ve motivasyonlarını arttırma amaçlanmaktadır.


Hafta içi her gün 09:00 – 15:00 saatleri arasındaki  rehabilitasyon programımıza katılan hastalar tüm diğer hizmetler gibi öğle yemeklerinden de  faydalanabilmektedir.


Hastalara yapılan bireysel ve grup psikoterapilerinin yanı sıra ailelerine de danışmanlık ve grup eğitimleri düzenlenmektedir.


Hastalar engellilik durumundan doğan hakları ile ilgili bilgilendirilmekte ve bunlara ulaşımı ile ilgili rehberlik alabilmektedir.


Düzenli olarak sürdürülen ev ziyaretleri ile yeni hastalara ulaşılması ve merkeze gelemeyen hastaların tedavilerinin düzenlenmesi ve takibi sağlanmaktadır.


Aylık depo enjeksiyon kullanan hastalara enjeksiyon tarihi geldiğinde hatırlatma yapılmakta ve uygulanmaktadır. Bu sayede ilaç tedavisine uyumu kötü olan ve sık hastalık atakları geçiren pek çok hastanın hastaneye yatış gereksinimi en aza inmiştir. Bugüne kadar sadece evinde ya da kısıtlı bir sosyal  çevre içinde yaşayan pek çok hastanın rehabilitasyon programı sayesinde sosyal işlevselliğinde belirgin iyileşme sağlanmıştır. 


Uygun hastalara EKPSS için destek olunmakta ve eğitim araçları temin edilmektedir. Merkezden destek alarak işe başlayan hastalar da bulunmaktadır.


Hastalar ya da yakınları bireysel olarak TRSM'ye başvurabilmektedir.


Takip eden psikiyatri doktoru veya aile hekimi kişiyi merkeze yönlendirebilmektedir ya da TRSM ekibine kişinin iletişim bilgilerini vererek temasa geçilmesini sağlayabilmektedir.


Ekip yataklı psikiyatri servisinden taburcu olan Buca ikametli  hastalara adres ve telefon bilgilerinden ulaşarak TRSM hizmetine uygunluğu ve gönüllülüğü açısından değerlendirmekte ve uygunsa kaydını yapmaktadır.


TRSM ekibi olarak bağlı bulunduğu hastanenin poliklinik kayıtlarını tarayarak uygun olabilecek hastaları belirleyip telefonla ya da ev ziyareti ile ulaşmamız da mümkündür.


Buca Toplum Ruh Sağlığı Merkezinde 2 psikiyatrist (Uzm.Dr. Serpil YAPRAK, Uzm. Dr. Özgür ATLI), 3 hemşire (Gülseren SELMANOĞULLARI, Pelgin KASIRGA, Sengül Deniz ŞAHİN), 1 sosyal hizmet uzmanı 
(Dilek ŞEŞEN), 1 psikolog (Eylem AYDIN), 1 veri kayıt operatörü (Kevser AYKOL), 1 güvenlik görevlisi (Havva İTMEÇ), 1 temizlik personeli (Sultan TÜRK) ve Buca Halk Eğitim Merkezi'nden görevlendirilen 3 iş uğraş öğretmeni hizmet vermektedir.


Buca Çimentaş Semt Polikliniği'nin çalışma amacı; ağır ve kronik ruh sağlığı bozukluğu olan hastaların, toplum temelli ruh sağlığı modeli çerçevesinde psiko-sosyal destek hizmetlerinden yararlanması, takip ve tedavi hizmetlerinin yüksek kalitede yürütülmesidir. Hedefi ise; ruh sağlığı anlamında koruyucu hizmet sunmak, akut alevlenmeleri engelleyerek hastaneye yatış sıklığını azaltmak, kronik ve ağır ruhsal bozukluğu olan hastaları topluma yeniden kazandırmaktır. 


LABORATUVAR SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ
PACS SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BUCA DEVLET HAST. ÇİMENTAŞ SEMT POLİKLİNİĞİNDEN GÖRÜNTÜLER
     
 BUCA SEYFİ DEMİRSOY TOPLUM RUH SAĞLIĞI YOL TARİFİ 

     BU TEST NEREDE YAPILIYOR
     SAĞLIK REHBERİ İÇİN TIKLAYINIZ
     BUCA HAKKINDA BİLGİLER İÇİN TIKLAYINIZ
     BUCA İLÇESİ POSTA KODLARI İÇİN TIKLAYINIZ
     BUCA CANLI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

BUCA SEYFİ DEMİRSOY DEVLET HASTANESİ İLETİŞİM 

Buca Seyfi Demirsoy Devlet Hastanesi Merkez


Telefon  : (0 232) 444 35 08


Faks     : (0 232) 452 77 88


Adres    : Buca Seyfi Demirsoy Devlet Hastanesi Kozağaç Mah. Özmen Cad. No:147 Buca / İZMİR


Çimentaş Semt Polikliniği


Adres    : Çağdaş Mah., 1111. Sok Evka -1 No:10, 35390 Buca/İzmir

Telefon  : (0 232) 442 03 73


Buca Toplum Ruh Sağlığı Merkezi


Karanfil Mah. 1110 Sokak No:10 Evka-1 Buca /İZMİR


Tel: 0232 420 55 55  dahili: 12, 13, 15


Mobil Tel: 0507 150 99 75

Kaynak:  T.C. Buca Seyfi Demirsoy Devlet Hastanesi Resmi Web Sitesi

Etiketler: Buca Devlet Hastanesi Çimentaş Semt Polikliniği, Buca Devlet Hastanesi Çimentaş Semt Polikliniği randevu, Buca Devlet Hastanesi Çimentaş Semt Polikliniği randevu alma, Buca Devlet Hastanesi Çimentaş Semt Polikliniği online randevu alma, Buca Seyfi Demirsoy Devlet Hastanesi Çimentaş Semt Polikliniği Randevu alma, Buca Seyfi Demirsoy devlet Hastanesi İletişim, Buca Seyfi Demirsoy Devlet Hastanesi Diş, Randevu Sistemi, devlet hastanesi randevu alma, hastane randevu alma, devlet hastanesi randevu, devlet hastanesi, aile hekimi, aile Hekimi randevu alma sistemi, aile hekimi randevu alma, MHRS, merkezi hastane randevu sistemi, MHRS randevu, MHRS randevu alma sistemi, Pacs sonuçları, muayene sıra al, randevu alma, Hastane muayene sırası, hastane randevu alma, poliklinik Muayene, hastane randevusu alma, Çimentaş semt polikliniği psikiyatri doktorları, Çimentaş semt polikliniği tahlil sonuçları, Çimentaş semt polikliniği nasıl gidilir, Evka 1 çimentaş polikliniği doktorları, Çimentaş semt polikliniği otobüs, Buca poliklinik, İzmir semt poliklinikleri, Çimentaş sağlık ocağı telefon, buca seyfi demirsoy Çimentaş Semt Polikliniği, poliklinik randevu alma, diş polikliniği randevu alma, poliklinik randevu, Hastaneden sıra al, Hastane tahlil sonuç al, Buca Seyfi Demirsoy Devlet Hastanesi Çimentaş Semt Polikliniği Randevu , İzmir Buca Seyfi Demirsoy Devlet Hastanesi Çimentaş Semt Polikliniği Randevu , İzmir Buca Hastanesi Randevu Alma, Buca Seyfi Demirsoy Devlet Hastanesi Devlet Randevu, Buca Seyfi Demirsoy Devlet Hastanesi Çimentaş Semt Polikliniği Randevu , Buca Seyfi Demirsoy Devlet Hastanesi Tahlil Sonuçları, Buca Seyfi Demirsoy Devlet Hastanesi Online Randevu Alma, İzmir Bozyaka DEvlet Hastanesi Hakkında Bilgi, İzmir Buca Seyfi Demirsoy Devlet Hastanesi nden Online Randevu Al, Ücretsiz 182, Buca Seyfi Demirsoy Devlet Hastanesi Sıra Alma, Buca Seyfi Demirsoy Devlet Hastanesi Online Randevu, izmir Devlet hastaneleri ssk anlaşmalı, Buca Seyfi Demirsoy Devlet Hastanesi Bozyaka Diş, Buca Seyfi Demirsoy Devlet Hastanesi Acil Servis, Buca Seyfi Demirsoy Devlet Hastanesi Çimentaş Semt Polikliniği Randevu Alma Sistemi, Buca Seyfi Demirsoy Devlet Hastanesi Çimentaş Semt Polikliniği Randevu , Bozyaka Diş Polikliniği, Buca Seyfi Demirsoy Devlet Hastanesi , Buca Seyfi Demirsoy Devlet Hastanesi Çimentaş Semt Polikliniği Randevu , Buca Seyfi Demirsoy Devlet Hastanesi Çimentaş Semt Polikliniği Randevu Alma, Buca Seyfi Demirsoy Devlet Hastanesi Telefon, İzmir Devlet Hastaneleri Randevu,  Buca Seyfi Demirsoy Devlet Hastanesi   Randevu Alma, Buca Seyfi Demirsoy Devlet Hastanesi Polikliniği Randevu, İzmir Buca Seyfi Demirsoy Devlet Hastanesi Tahlil Sonuçları, Buca Seyfi Demirsoy Devlet Hastanesi Telefon Numarası, Buca Seyfi Demirsoy Devlet Hastanesi Online Randevu, İzmir Buca Seyfi Demirsoy Devlet Hastanesi İletişim numaraları, İzmir Buca Seyfi Demirsoy Devlet Hastanesi Adresi, İzmir Devlet Hastaneleri Randevu Alma, Buca Seyfi Demirsoy Devlet Hastanesi Online Randevu nasıl alabilirim. Buca Seyfi Demirsoy Devlet Hastanesi Online Randevu alabilirsiniz.

 

Yorumlar - Yorum Yaz
Üyelik Girişi
DUYURU
booked.net