SÜLEYMAN TAŞTEKİN SEMT POLİKLİNİĞİ

SÜLEYMAN TAŞTEKİN (EŞREFPAŞA SEMT POLİK) SEMT POLİK. RANDEVU


İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi Süleyman Taştekin Semt Polikliniği Randevu Alma Bölümümüze Hoş geldiniz. Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi Süleyman Taştekin Semt Polikliniği T.C. Sağlık Bakanlığı'na bağlı Resmi Kamu hastanelerinden olup İzmir Konak ilçesinde bulunmaktadır. Katip Çelebi Üniversitesi Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi Süleyman Taştekin Semt Polikliniği Randevu Almak İstiyorum için Yukarıdaki Randevu Al butonu tuşuna basınız. 


Randevu al
 tuşuna bastıktan sonra açılan ekrandan T.C. kimlik numaranız ve şifreniz ile Online hastane Randevu sistemine giriş yaparak Katip Çelebi Üniversitesi Hastanesi Süleyman Taştekin Semt Polikliniğinden kolaylıkla Randevu alabilirsiniz. Hastaneden Telefonla Randevu almak istiyorsanız 182 online randevu telefon numarasını arayıpta randevu alabilirsiniz.


Aşağıdaki butonları kullanıp İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nden ve Katip Çelebi Üniversitesi Yeşilyurt Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesine bağlı  Hatay Ek Hizmet Binası'ndan, Süleyman Taştekin Polikliniği'nden, İsmet Yorgancılar Semt Polikliniği'nden, Narlıdere Semt Polikliniği'nden ve Balçova Semt Polikliniği, hakkında kolaylıkla Bilgi edinebilr, Randevu Alabilir ve Yol tarifini Alabilirsiniz.


 

İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Atatürk Eğitim ve Araştırma  Hastanesi Süleyman Taştekin Semt Polikliniği, Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi Süleyman Taştekin Semt Polikliniği Randevu Alma, Katip Çelebi Atatürk Eğitim ve Araştırma  Hastanesi Süleyman Taştekin Semt Polikliniği Randevu Alma Sistemi, Atatürk Eğitim ve Araştırma  Hastanesi Süleyman Taştekin Semt Polikliniği Randevu, Atatürk Eğitim ve Araştırma  Hastanesi Süleyman Taştekin Semt Polikliniği Hastane Randevu, Atatürk Eğitim ve Araştırma Süleyman Taştekin Semt Polikliniği Tel, Atatürk Eğitim ve Araştırma  Süleyman Taştekin Semt Polikliniği, Atatürk Eğitim ve Araştırma  Hastanesi Süleyman Taştekin Semt Polikliniği Randevu Nasıl Alınır, Atatürk Eğitim ve Araştırma   Hastanesi Süleyman Taştekin Semt Polikliniği E Randevu, Atatürk Eğitim ve Araştırma Süleyman Taştekin Semt Polikliniği Online Randevu, Yeşilyurt Eğitim ve Araştırma  Süleyman Taştekin Semt Polikliniği, Atatürk Eğitim ve Araştırma  Hastanesi Süleyman Taştekin Semt Polikliniği e Randevu Sistemi, Atatürk Eğitim ve Araştırma  Kadın Doğum Süleyman Taştekin Semt Polikliniği Randevu, Atatürk Eğitim ve Araştırma  Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Süleyman Taştekin Semt Polikliniği Randevu Alma, Süleyman Taştekin, İzmir Atatürk Eğitim ve Araştırma  Hastanesi Katip Çelebi Süleyman Taştekin Semt Polikliniği Randevu Alma, Katip Çelebi Üniversitesi Randevu Sistemi, İKÇÜ Süleyman Taştekin Semt Polikliniği Randevu, İzmir Hastane Randevu, İzmir Hastaneleri Randevu  Alma, İzmir Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi Süleyman Taştekin Semt Polikliniği Randevu Alma İşlemlerini bulabileceksiniz.

SÜLEYMAN TAŞTEKİN SEMT POLİKLİNİĞİ HAKKINDA BİLGİLER

SÜLEYMAN TAŞTEKİN SEMT POLİKLİNİĞİ KISA TARİHÇESİ

İTO Vakfı Süleyman Taştekin Semt Polikliniğimiz Eşrefpaşa Cad.268 Sok.No:2 Nusret Toker İşhanı Eşrefpaşa Konak adresinde hastalara ayaktan tanı ve tedavi hizmeti sunan bir sağlık kuruluşudur. Süleyman Taştekin Semt polikliniği 4 katlı olup ;

 • Kulak Burun Boğaz
 • Göğüs Hastalıkları
 • Üroloji
 • Genel Cerrahi
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Dermatoloji (Cildiye)
 • Nöroloji
 • Fizik Tedavi
 • Göz
 • İntaniye
 • Diş Polikliniği olarak hizmet vermektedir.

Süleyman Taştekin Semt polikliniğine başvuran hastalar muayene sıralarını polikliniğe kurulan LCD ekran çağrı panolarından isimlerini takip ederek muayenelerini olabilir. Poliklinikte SFT (solunum Fonksiyon Testi) ve EKG (Elektro Kardiyografi)çekimi yapılmaktadır.

100.m Ap. Konvansiyonel röntgen cihazı ile çekilen direkt grafileri CR yöntemi ile banyo yapılarak dijital radyolojik filmler elde edilmektedir.  Süleyman Taştekin Semt polikliniği hekimleri tarafından istenen ( Ultrason, Bilgisayarlı Tomografi, Kemik Dansitometrisi, MR , Nükleer Tıp , Odyometre ) gibi ileri tetkik gerektiren hastalar için İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesine yönlendirmeler yapılmaktadır.

Hekimler tarafından gerekli görülen kan tetkikleri  Süleyman Taştekin Semt polikliniği laboratuarı tarafından saat 11.00 kadar alınıp taşıma sistemi ile İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesine gönderilmekte olup sonuçlar hastalara  Süleyman Taştekin Semt polikliniğinden verilmektedir. İdrar tetkikleri laboratuarda yapılmaktadır.

Süleyman Taştekin Semt polikliniğinde Diş Hastalıkları ve tedavileri ile ilgili olarak 2 diş hekimi tarafından diş muayenesi, tedavisi ve protez hizmeti verilmektedir.

Poliklinikte ayaktan ve MHRS(Merkezi Hastane Randevusu) randevulu hastaların başvuruları kabul edilerek tetkik ve tedavileri yapılmaktadır. Poliklinikte görevli danışma hizmeti elemanları tarafından isteyen hastaların Sağlık Bakanlığı tarafından başlatılan merkezi hastane randevu sistemi (MHRS)randevuları alınmaktadır.

Süleyman Taştekin Semt Polikliniği Çalışma Saatleri;

Başlangıç->->->-> 08:00-12:00

Bitiş->->->->-> 13:00- 16:30

SÜLEYMAN TAŞTEKİN POLİKLİNİĞİ ULAŞIM İMKANLARI
Karşıyaka - Bornova - Balçova İstikametinden Gelenler  Konakta İnip 
Konak Bahribabadan  Hareket Eden 
224-29-30-190-233-33 No'lu Otobüslerle Süleyman Taştekin Polikliniğine Ulaşabilirler.


ÇANKAYA YÖNÜNDEN GELENLER 

Buca - Gaziemir Yönüne Giden 72-104-171-277-465-285-105 No'lu Otobüslerle  Süleyman Taştekin Polikliniğine Ulaşabilirler.


YEŞİLYURT İSTİKAMETİNDEN GELENLER

Yeşilyurt - Eşrefpaşa Dolmuşları İle Ulaşabilir
Eskiizmir - Uzundere İstikametinden Gelenler 23-193 No'lu Otobüslerle  Süleyman Taştekin Polikliniğine Ulaşabilirler.


BUCADAN GELMEK İSTEYENLER

Konak - İkiçeşmelik Yönüne Giden Tüm Otobüslerle Ulaşabilir.


LABORATUVAR SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ
PACS SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ

SÜLEYMAN TAŞTEKİN SEMT POLİKLİNİGİNDEN GÖRÜNTÜLER

   

 SÜLEYMAN TAŞTEKİN POLİKLİNİĞİ (EŞREFPAŞA SEMT POL) YOL TARİFİ

    BU TEST NEREDE YAPILIYOR
     SAĞLIK REHBERİ İÇİN TIKLAYINIZ
     KONAK HAKKINDA BİLGİLER İÇİN TIKLAYINIZ
    KONAK İLÇESİ POSTA KODLARI İÇİN TIKLAYINIZ
     KONAK CANLI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ
KATİP ÇELEBİ ÜNİ. ATATÜRK EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ İLETİŞİM 
Santral (Görevli Memur)(0232) 243 43 43
Santral (Sesli Yanıtlama Sistemi)(0232) 244 44 44
Fax (Santral): (0232) 243 15 30
Fax (Doğrudan Temin)(0232) 244 62 69  - (0232) 244 72 82
Satın Alma(0232) 245 06 39
Adres : Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi Basın Sitesi - İZMİR    35360
 
HATAY EK HİZMET BİNASI
Tel: (0232) 262 55 55
Adres: Murat Reis Mahallesi, İnönü Cad.&, 269. Sk. No: 102, 35280 Konak/İzmir
Fax : (0232) 262 55 55


SÜLEYMAN TAŞTEKİN POLİKLİNİĞİ (EŞREFPAŞA SEMT POL)

Tel: (0232) 261 85 85 - 261 86 86
Adres : Eşrefpaşa Cd. 268 Sk. No:2 Nusret Toker İşhanı KONAK-İZMİR
Fax : (0232) 262 23 33

 
İSMET YORGANCILAR SEMT POLİKLİNİĞİ (BASIN SİTESİ SEMT POL.)
Tel: (0232) 232 50 07 - (0232) 245 11 34
Adres : 173/5 Sk. No:5 BASINSİTESİ - İZMİR
Fax : (0232) 244 04 05

 
NARLIDERE SEMT POLİKLİNİĞİ
Tel: (0232) 239 29 29
Adres : Çamtepe Mah. Mithatpaşa Cd. No:297/A NARLIDERE-İZMİR
Fax : (0232) 239 24 24
Sorumlu Hekim : (0232) 239 75 75


BALÇOVA SEMT POLİKLİNİĞİ
Tel: (0232) 278 55 44 - (0232) 278 66 44
Adres : Bahçelerarası, Mithatpaşa Cd. No:1458 Palmiye AVM İçi Kat: 2  BALÇOVA/İZMİR
Fax : (0232) 278 01 01
Kaynak:  T.C. Katip Çelebi Üniversitesi Hastanesi Resmi Web Sitesi

 

Etiketler: Hastane Randevu Alma, Katip Çelebi Üniversitesi Hastanesi Süleyman Taştekin Semt Polikliniği  Hakkında Bilgi, Hastane Randevu alma, Online Randevu Alma, Eşrefpaşa Semt Polikliniği İnternetten Randevu Alma, MHRS Randevu alma, Katip Çelebi Üniversitesi Hastanesi randevu sistemi, Katip Çelebi Üniversitesi Hastanesi Online Randevu Alma, Katip Çelebi Üniversitesi Hastanesi Süleyman Taştekin Semt Polikliniği Randevu Nasıl Alınır, Katip Çelebi Üniversitesi Hastanesi Tahlil Sonuçları, Katip Çelebi Üniversitesi Hastanesi Psikiyatri Doktorları, Randevu Alma, Katip Çelebi Üniversitesi Hastanesi Doktorlari, Telefondan Randevu Alma, Katip Çelebi Üniversitesi Hastanesi Diş Polikliniği, Randevu alma, Dahiliye Randevu Alma, Hariciye Göz Randevu Alma, Katip Çelebi Üniversitesi Hastanesi Diyetisyen, Diş Randevu Alma, Süleyman Taştekin Semt Polikliniği, Süleyman Taştekin Semt Polikliniği, Süleyman Taştekin Semt Polikliniği Doktor Listesi, Süleyman Taştekin Semt Polikliniği Tahlil Sonuçları, Süleyman Taştekin Katip Çelebi Semt Polikliniği Adres, Hastane Randevu, Hastane Randevu alma, İzmir Hastane Randevu, İzmir Hastane Randevu Alma, Süleyman Taştekin semt polikliniği randevu al, Eşrefpaşa semt polikliniği nerede, Eşrefpaşa pehlivanoğlu hastanesi randevu, Süleyman Taştekin semt polikliniği konak/izmir, Süleyman Taştekin semt polikliniği nerede, Süleyman Taştekin semt polikliniği randevu al, Eşrefpaşa süleyman Taştekin semt polikliniği nerede, Süleyman Taştekin semt polikliniği bölümleri, Süleyman Taştekin semt polikliniği konak/izmir, Süleyman Taştekin kimdir, Katip Çelebi Süleyman Taştekin Semt Polikliniği Nerede, Süleyman Taştekin Semt Polikliniği Tırazlı/Süleyman Taştekin/İzmir, Cildiye Randevu, Katip Çelebi Üniversitesi Hastanesi Süleyman Taştekin Semt Polikliniği  Cildiye, Katip Çelebi Üniversitesi Doğum Doktorları, Yeşilyurt Devlet Hastanesi doktorları, Yeşilyurt Devlet Hastanesi randevu, İzmir Yeşilyurt Devlet Hastanesi nerede, İzmir Atatürk Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Randevu, Yeşilyurt Devlet Hastanesi genel cerrahi doktorları, Yeşilyurt Devlet Hastanesi kadın doğum doktorları, Yeşilyurt Devlet Hastanesi psikiyatri doktorları, Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi Laboratuvar Sonuçları, Katip Çelebi Üniversitesi Hastanesi Radyoloji Randevu, Çocuk Randevu Alma, Katip Çelebi Üniversitesi Hastanesi Süleyman Taştekin Semt Polikliniği  Fizik Tedavi, Katip Çelebi Üniversitesi Randevu Almak İstiyorum, Genel Cerrahi, Katip Çelebi Üniversitesi Hastanesi Randevu Almak İstiyorum, Katip Çelebi Üniversitesi Hastanesi Tahlil Sonuçları Öğrenme, Katip Çelebi Üniversitesi Hastanesi Tahlil, İnternet Randevusu Almak, S.T.T. SEMT POLİKLİNİĞİ, Katip Çelebi Üniversitesi Hastanesi Tahlil Sonucu, Kadın Doğum Randevu Alma, Katip Çelebi Üniversitesi Hastanesi Laboratuvar Sonuçları, Kardiyoloji Randevu Alma, Katip Çelebi Üniversitesi Hastanesi Süleyman Taştekin Semt Polikliniği  Nerede, Nöroloji Randevu Sırası Alma, Katip Çelebi Üniversitesi Doktorları, Katip Çelebi Üniversitesi Randevu Almak, Ortopedi Randevu, Katip Çelebi Üniversitesi Psikoloji, Katip Çelebi Üniversitesi Psikiyatri Randevu, Bilgisayardan Randevu Alma, Katip Çelebi Üniversitesi Üroloji, Katip Çelebi Üniversitesi Numara Alma, Katip Çelebi Üniversitesi Hastanesine Nasıl gidilir, Katip Çelebi Üniversitesi Hastanesi Süleyman Taştekin Semt Polikliniği nden Randevu Nasıl Alınır, Katip Çelebi Üniversitesi Hastanesi Telefon Numarası.


Yorumlar - Yorum Yaz
Üyelik Girişi
DUYURU
booked.net