KATİP ÇELEBİ ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ RANDEVU ALMA

İZMİR KATİP ÇELEBİ ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ RANDEVU

İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Randevu alma bölümümüze Hoş geldiniz. Diş Hekimliği Fakültesi Hastanesi T.C. Katip Çelebi Üniversitesi'ne bağlı Resmi hastanelerinden olup İzmir Çiğli ilçesinde bulunmaktadır. İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Hastanesi Randevu Almak İstiyorum için Yukarıdaki Randevu Al butonu tuşuna basınız. 


Randevu al
 tuşuna bastıktan sonra açılan ekrandan T.C. kimlik numaranız ve şifreniz ile Online hastane Randevu sistemine giriş yaparak İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Hastanesinden kolaylıkla Randevu alabilirsiniz. 

Katip Çelebi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Randevu Al, Katip Çelebi Üniversitesi Diş Hekimliği Randevu Sistemi, Katip Çelebi Üniversitesi Diş Hekimliği Diş Randevu Alma, Bayındır Diş Doktorları, Hastane Randevu Alma, Katip Çelebi Üniversitesi Diş Hekimliği Randevu Al, Katip Çelebi Üniversitesi Diş Hekimliği Randevu Alma, Katip Çelebi Üniversitesi Diş Hekimliği Randevu, İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Diş Hekimliği Randevu, İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Diş Hekimliği Randevu Alma, Katip Çelebi Üniversitesi Diş Hekimliği Online Randevu Alma, İzmir Devlet Hastaneleri, İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Diş Hekimliği nden Online Randevu Al, Katip Çelebi Üniversitesi Diş Hekimliği Sıra Alma, Katip Çelebi Üniversitesi Diş Hekimliği Online Randevu, İzmir Çiğli Katip Çelebi, Katip Çelebi Diş Hastanesi Doktorları, Katip Çelebi Diş Hekimliği Taban Puanı, Diş Randevu Numarası, Demirköprü Diş Hastanesi, Katip Çelebi Üniversitesi Hastanesi Adres, Katip çelebi diş randevu, İzmir Çiğli Katip Çelebi Diş Hastanesi Randevu Al, İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Özel Mi, Katip Çelebi Üniversitesi Hastanesi Randevu Alma, Katip Çelebi Üniversitesi Diş Hekimliği Diş, Katip Çelebi Üniversitesi Diş Hekimliği Randevu, Katip Çelebi Üniversitesi Diş Hekimliği, Katip Çelebi Üniversitesi Diş Hekimliği Randevu, Katip Çelebi Üniversitesi Diş Hekimliği Randevu Alma, Katip Çelebi Üniversitesi Diş Hekimliği Telefon, Katip Çelebi Üniversitesi Hastanesi Randevu Alma, Katip Çelebi Hastanesi Randevu Alma, İzmir Çiğli Katip Çelebi Diş Hastanesi Randevu Al, İkçü Diş Hekimliği Randevu, Randevu Dis İkc Tr Hasta, İzmir Katip Çelebi Hastanesi Randevu Alma, Randevu, Dis.İkc.Edu.Tr Randevu Alamıyorum, Katip Çelebi Diş Hastanesi Nasıl Gidilir, İzmir Devlet Hastaneleri Randevu, Katip Çelebi Üniversitesi Diş Hekimliği Telefon Numarası, Katip Çelebi Üniversitesi Diş Hekimliği Online Randevu, İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Diş Hekimliği İletişim, İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Diş Hekimliği Adresi, Katip Çelebi Üniversitesi Diş Hekimliği Online Randevu, Devlet Hastanesi, Katip Çelebi Üniversitesi Diş Hekimliği Laboratuvar Sonuçları, Katip Çelebi Üniversitesi Diş Hekimliği Randevu Sistemi "İZMİR KÂTİP ÇELEBİ ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİSayfamızda bulabileceksiniz.

KATİP ÇELEBİ ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ HAKKINDA BİLGİLER

DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİNİN KISA TARİHÇESİ

İzmir’de bulunan tüm üniversiteler içinde kurulduğu tarih itibari ile ikinci Diş Hekimliği Fakültesi olma özelliğini taşıyan İzmir Kâtip Çelebi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi, Çiğli Aydınlıkevler Yerleşkesi’nde yer alır.  Bu yerleşkede Diş Hekimliği Fakültesi’ne ayrılan 5500 m2’lik kapalı alanda her anabilim dalına ait 9 klinik, 2 lokal ameliyathane, merkezi sterilizasyon ünitesi, fantom ve preklinik laboratuvarları, 5 derslik,  2 okuma salonu/kütüphane, kantin ve yemekhanenin yanı sıra açık hava sosyal alanları ve en az 100 araçlık otopark bulunur.


İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi, farklı branşlara ait klinikleri ile birlikte Türkiye'nin modern ve çağdaş eğitim ve sağlık kurumları arasında yer alır. Hekimlerimiz ve öğrencilerimiz güncel gelişmelere paralel en yeni alet ve cihazların yer aldığı klinik ve laboratuvarlarda çalışmaktadır. Son teknolojik gelişmelere uygun bilgisayarlı diş ünitelerinde tedavi işlemeleri gerçekleştirilirken, çok fonksiyonlu otomasyon sistemi ve numaralı sıra verme sayesinde hastalar daha iyi ve konforlu hizmet almaktadır.


Fakültede her anabilim dalına ait klinikler; lokal anestezi altında ameliyatların yapılabileceği 2 adet lokal ameliyathane ünitesi ve dudak-damak yarığına sahip bebekler için teşhis ve tedavi ünitesi bulunur. Özel uzmanlık gerektiren işlemlerin gerçekleştirildiği bu kliniklerde diş hekimliği teknolojisinin en son gelişmelerinden yararlanılmaktadır. Radyoloji biriminde 5 adet periapikal-fosfor plak sisteminin yanında, 2 adet panoramik ve 1 adet sefalometrik-panoramik röntgen cihazı bulunur. Diş hekimliğinde kullanılan rutin röntgen cihazlarının dışında konik ışıklı bilgisayarlı tomografi cihazı (CBCT)’da teşhis ve tedavi planlaması işlemleri için kullanılmaktadır.


Sterilizasyon işlemleri dünya standartlarına uygun ve enfeksiyon kontrol birimi tarafından denetlenen merkezi sterilizasyon ünitesi ile gerçekleştirilmektedir. Temiz ve kirli aletlerin ayrı alanlarda işlem gördüğü bu merkezde hizmet alımı yoluyla profesyonel firmalarla çalışılmaktadır. Uzman danışmanlar denetiminde alet takibi ve enfeksiyon kontrolü amacıyla profesyonel otomasyon sistemi kullanılmaktadır.


Kendisine “Farklı Fikirlerin Sesi” sloganını seçen İzmir Katip Çelebi Üniversitesi ve Diş Hekimliği Fakültesi, genç ve dinamik kadrosuyla en gelişmiş yöntem ve tekniklerin ışığında; ülkemiz insanının ağız-diş sağlığı gereksinimlerini karşılayabilecek, yeniliklere açık, mesleki etiğe ve hasta haklarına saygılı, sorumluluk sahibi diş hekimleri, uzmanlar ve akademisyenler yetiştireceği ve Diş Hekimliği açısından İzmir İli ve Ege Bölgesine farklı bir bakış açısı getireceği inancındadır.


Yakın zamanda daimi binasının projelerinin hazırlanıp çok daha büyük ve kapsamlı sağlık yerleşkesine geçecek olan fakültede halen 25 öğretim üyesi, 61 araştırma görevlisi (16 kadrolu doktora ve 45YÖK kadrolu DUS), 29 kadrosuz doktora, Sağlık Bakanlığı tarafından görevlendirilen 4 DUS ve 10 yabancı uyruklu DUS  öğrencisiyle hizmet vermeye devam etmektedir. Diş Hekimliği  Fakültesi Dekanlığını Prof. Dr. Dr. M. İrfan KARADEDE yürütmektedir. 

KATİP ÇELEBİ DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ TANITIM FİLMİ
DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ MUAYENESİ HAKKINDA BİLGİLER

Diş Hekimliği Fakültesi Hastanesine ilk kez gelecekler veya son gelişinin üzerinden 6 ay geçmiş olan hastalar MUAYENE randevusu almalıdır.


TEDAVİ randevu kontenjanları her iş gününde bir sonraki iş günü için açılmaktadır.


Randevu açılış saati : 10:00


Tedavi geçmişinize ve radyolojik görüntülerinize sistem üzerinden ulaşabilirsiniz.


Ortodonti klinik hastalari kurumsal iletisim butonundan doktorlarina mesaj birakabilirler.


Diş Hekimleri Fakültesi öğretim üyeleri tarafından mesai saatleri dışında da sağlık hizmeti verilmektedir. Bu hizmet ek ücrete tabidir.


Randevu almak için hafta içi 08:30-17:30 saatleri arasında ilgili anabilim dalı sekreterliğine başvurulması gerekmektedir.


RANDEVU ALINABİLECEK BÖLÜMLEREndodonti A.D. Tel : 0 232 325 40 40 Dahili 2400

Ortodonti A.D. Tel : 0 232 325 40 40 Dahili 2500

Protetik Diş Tedavisi A.D. Tel : 0 232 325 40 40 Dahili 2650

Ağız ve Diş Cerrahisi A.D. Tel : 0 232 325 40 40 Dahili 2250


Diş Hekimliği Fakültesi Kliniklerinden randevu alabilmek için hasta ve üye kaydı zorunludur.


İzmir Kâtip Çelebi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Hastanesine ilk kez gelecekseniz ya da bir önceki gelişinizin üzerinden 6 ay geçmiş ise; muayene işlemleri için Muayene randevusu almanız gereklidir. Muayene randevusunu "Muayene Randevusu" alanından, kullanıcı adı ve şifrenizle alabilirsiniz.


Randevu sistemi sürekli aktif durumdadır. Randevuların, klinikler tarafından sisteme tanımlandığı saat: 10:00'dur. Kontenjanlar her iş gününde, bir sonraki iş günü için açılmaktadır. Ancak günün herhangi bir saatinde, diğer hastaların randevularını iptal etmeleri durumunda, iptal edilen randevular yerine otomatik olarak yeni kontenjanlar açılmaktadır.


Diş Hekimliği Fakültesi Hastanesine ilk kez gelecekseniz ya da bir önceki gelişinizin üzerinden 6 ay geçmiş ise;

0-12 yaş aralığındaki hastalar Pedodonti kliniğinden


13 yaş ve üstü hastalar Oral Diagnoz kliniğinden


MUAYENE randevusu almalıdır.


Oral Diagnoz veya Pedodonti klinikleri için ilk muayene randevusunu "Muayene Randevusu" alanından, kullanıcı adı ve şifrenizle alabilirsiniz.


Oral diagnoz kliniği randevusu olmayan hastaların muayenesini de yapmaktadır. Ancak randevulu hastaların randevu saatlerinde öncelikli olacaktır. Muayene bekleme süresini kısaltmak için lütfen randevu alınız.

PACS SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ


KÂTİP ÇELEBİ ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİNDEN GÖRÜNTÜLER
 İKÇÜ DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ HARİTASI VE YOL TARİFİ 


     BU TEST NEREDE YAPILIYOR
     SAĞLIK REHBERİ İÇİN TIKLAYINIZ
     ÇİĞLİ HAKKINDA BİLGİLER İÇİN TIKLAYINIZ
     ÇİĞLİ İLÇESİ POSTA KODLARI İÇİN TIKLAYINIZ
     ÇİĞLİ CANLI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ
İZMİR KATİP ÇELEBİ ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ İLETİŞİM 


Adres:
Aydınlıkevler Mahallesi, Cemil Meriç Bulvarı, 6780 Sokak. No:48, 35640-Çiğli / İZMİR  


Tel:
 +90 (232) 325 40 40

Tel: +90(232) 325 55 00

Tel: +90(232) 325 55 03

Fax: +90 (232) 325 25 35 

Kaynak:  T.C. İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Resmi Web Sitesi


Etiketler: Katip Çelebi Üniversitesi Diş Hekimliği, Katip Çelebi Üniversitesi Diş Hekimliği Randevu, Katip Çelebi Üniversitesi Diş Hekimliği Randevu Alma, Katip Çelebi Üniversitesi Diş Hekimliği Online Randevu Alma, Katip Çelebi Üniversitesi Diş Hekimliği Randevu Alma, Katip Çelebi Üniversitesi Diş Hekimliği İletişim, Bayındır  Devlet Hastanesi Diş, Katip Çelebi Üniversitesi Diş Hekimliği Randevu Alma, Katip Çelebi Üniversitesi Diş Hekimliği Tahlil Sonuçları, Katip Çelebi Üniversitesi Diş Hekimliği Nerede, Katip Çelebi Üniversitesi Diş Hekimliği Telefon, Katip Çelebi Üniversitesi Diş Hekimliği Haberleri, Bayındır hastanesi Randevu Alma, Katip Çelebi Üniversitesi Diş Hekimliği Randevu Sistemi, Katip Çelebi Üniversitesi Diş Hekimliği Cildiye, Katip Çelebi Üniversitesi Diş Hekimliği , Katip Çelebi Üniversitesi Diş Hekimliği, İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Diş Hekimliği Randevu Sistemi, MHRS Randevu Alma,  Katip Çelebi Üniversitesi Diş Hekimliği Diş Randevu, Katip Çelebi Üniversitesi Diş Hekimliği Tahlil Sonuçları, İzmir Devlet Hastaneleri Randevu Alma, Katip Çelebi Üniversitesi Diş Hekimliği Online Randevu.

 


Yorumlar - Yorum Yaz
Üyelik Girişi
DUYURU
booked.net