TORBALI DİŞ HASTANESİ

TORBALI AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI MERKEZİ RANDEVU ALMA

İzmir Torbalı Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Bölümümüze Hoş geldiniz. Torbalı Diş Hastanesi T.C. Sağlık Bakanlığı'na bağlı Resmi Kamu hastanelerinden olup İzmir Torbalı ilçesinde bulunmaktadır. Torbalı Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Randevu Almak İstiyorum için Yukarıdaki Randevu Al butonu tuşuna basınız. 


Randevu al
 tuşuna bastıktan sonra açılan ekrandan T.C. kimlik numaranız ve şifreniz ile Online hastane Randevu sistemine giriş yaparak İzmir Torbalı Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinden kolaylıkla Randevu alabilirsiniz. Hastaneden Telefonla Randevu almak istiyorsanız 182 online randevu telefon numarasını arayıpta randevu alabilirsiniz.


Torbalı Diş Hastanesi Randevu Al
, İzmir Torbalı Diş Hastanesi Randevu Alma, Konak Torbalı Diş Hastanesi, Konak Torbalı Diş Hastanesi Randevu Alma, Torbalı Diş Hastanesi Randevu Sistemi, Torbalı Diş Hastanesi Randevu, Torbalı Diş Semt Polikliniği Randevu Alma, Torbalı Diş Polikliniği Sıra Al, Torbalı Diş Hastanesi Randevu, Torbalı Diş Hastanesi Hastane Randevu, Torbalı Diş Hastanesi  Hastanesi Tel, Torbalı Diş Hastanesi Hastanesi Çocuk, Torbalı Diş Hastanesi Torbalı Diş Hastanesi  e Randevu, Torbalı Diş Hastanesi Semt Polikliniği Randevu Alma, Torbalı Diş Hastanesi  Devlet Online Randevu, Torbalı Diş Hastanesi Çocuk , İzmir Hastane Randevu, Torbalı Diş Hastanesi Hastanesi Randevu Sistemi, Torbalı Diş Hastanesi Randevu, Torbalı Diş Hastanesi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Randevu Alma, Torbalı Diş Hastanesi Hastanesi MHRS Ücretsiz Randevu Al , İzmir Torbalı Diş Hastanesi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi, Hastane Randevu Alma, Torbalı Diş Hastanesi Randevu Al, Torbalı Diş Hastanesi Randevu Alma, Torbalı Diş Hastanesi Laboratuvar Sonuçları, Torbalı Diş Hastanesi Yeni Başhekimi, Torbalı Diş Hastanesi Randevu Sistemi "İZMİR TORBALI AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI HASTANESİ RANDEVU" Sayfamızda bulabileceksiniz.

TORBALI AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI HASTANESİ HAKKINDA BİLGİLER

HASTANENİN KISA TARİHÇESİ

Torbalı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, İzmir Torbalı İlçesinde yaşayan vatandaşlarımıza daha iyi hizmet sunabilmek için Torbalı Devlet Hastanesi bünyesinde çalışan diş polikliniği mevcut ihtiyacı karşılamak amacıyla, Kamu Hastaneleri Birliğine bağlı olan İzmir ili Güney  Bölgesi  Genel Sekreterliğinin yürüttüğü çalışmalar sonucunda Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi oluşturulması kararlaştırılmış, yeni binasının düzenlenmesi sonucu Torbalı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 1 Nisan 2015 tarihinde açılarak modern bir hizmet sunulmaya başlamıştır.


Torbalı, Ayrancılar ve civarındaki ilçe ve köylerde yaşayan vatandaşların merkeze gitmeden, diş sağlığı için başvuracakları modern bir tesis olan hastanede dinamik ve tecrübeli 17 Diş Hekimi görev yapmakta olup; implant, gömülü diş çekimi, dolgu, kanal tedavisi, kron köprü protez, total ve parsiyel protez, diş taşı temizliği, fissür koruyucu  vs. tedavileri en son teknoloji kullanılarak başarı ile uygulanmaktadır.


MESAİ SAATLERİ


Hastanede poliklinik hizmeti  08:30-16:30 saatleri arasında verilir. Muayene entegre sistemi çerçevesinde hastaların teşhis ve tedavi planlaması, tüm tanı ve tedavi işlemleri, hastaların kendileri tarafından seçilen diş hekimlerince yapılmaktadır.


NÖBET HİZMETLERİ


Diş Acil Kliniği saat 16:30-24:00 arası hizmet vermektedir. Acil klinikde öncelikli olarak; kaza sonucu oluşan yaralanmalar, adli vakalar,apseli ve ağrılı vakalar,kanama müdahaleleri,yapılmaktadır. Bu nedenle diş çekimi ve muayene olmak amacıyla gelen hastaların randevu sistemine yönlenmeleri önemle rica olunur.

ACİL POLİKLİNİĞİ

365 gün ve 24 saat açık olan Acil klinikde öncelikli olarak; kaza sonucu oluşan yaralanmalar, adli vakalar, apseli ve ağrılı vakalar, kanamalı vakalara imkanlar doğrultusunda gerekli müdahaleler yapılmaktadır. Bu nedenle diş çekimi ve muayene olmak amacıyla gelen hastaların randevu sistemine yönlenmeleri önemle rica olunur.


MESAİ DIŞI POLİKLİNİĞİ


Torbalı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Hekimleri Salı ve Çarşamba günleri,17:00 - 20:00 saatleri arasında mesai dışı çalışarak, merkezimizde uygulanan tüm işlemleri sosyal güvenceleri kapsamında hastalara sunmaktadır.  

Mesai Dışı Polikliniğinde görev alan hekimlere muayene olmak ve tedavilerinizi yaptırmak için MHRS'den randevu alabilirsiniz.


VERİLEN AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI HİZMETLERİ


*Diş Çekimi

*Diş Taşı Temizliği

*Diş Beyazlatma

*Kanal Tedavisi (Endodonti)

*Çapraşık Ve Sıkışık Dişlerin Düzeltilmesi(Ortodonti)

*İmplant Uygulaması

*Gömülü Diş Çekimleri Operasyonları(Mukoza Ve Kemik Retansiyonlu)

*Hareketli Protez

*Sabit Protez (Porselen)

*Genel Anestezi Altında  Diş Çekimi Ve Tedavisi

*Evde Sağlık Hizmeti

*Koruyucu Diş Hekimliği (Fissür Örtücü,Flor Uygulaması)

TORBALI AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI MERKEZİ ULAŞIM

Tepeköy İzban İstasyonu, şehir içi dolmuşlar, Torbalı tren istasyonu ve 11504, 11507 numaralı duraklardan geçen belediye otobüsleri kullanılarak ulaşım sağlanabilmektedir.

11504, 11507 numaralı duraklardan geçen belediye otobüslerine buradan ulaşabilirsiniz.


   RÖNTGEN SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ

 


TORBALI AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI MERKEZİNDEN GÖRÜNTÜLER
    
 TORBALI DİŞ HASTANESİ HARİTASI ADRESİ VE YOL TARİFİ  


     BU TEST NEREDE YAPILIYOR
     SAĞLIK REHBERİ İÇİN TIKLAYINIZ
     TORBALI HAKKINDA BİLGİLER İÇİN TIKLAYINIZ
     TORBALI İLÇESİ POSTA KODLARI İÇİN TIKLAYINIZ
     TORBALI CANLI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ
TORBALI AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI MERKEZİ İLETİŞİM 
Adresi : Tepeköy Mahallesi 4537 Sokak No: 1/21 Pk: 35860 Torbalı - İZMİR

Tel: 0232 856 13 11

Fax: 0232 856 13 25 (fax)

Mail: izmir.torbaliadsm@saglik.gov.tr


Kaynak:  T.C. Torbalı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Resmi Web SitesiEtiketler: Etiketler: Torbalı Diş Hastanesi Randevu, İzmir Torbalı Diş Hastanesi Randevu, İzmir Torbalı Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Randevu Alma, Torbalı Diş Hastanesi Devlet Randevu, Torbalı Diş Hastanesi Randevu, Torbalı Diş Hastanesi Tahlil Sonuçları, Torbalı Diş Hastanesi Online Randevu Alma, İzmir Torbalı Diş Hastaneleri, İzmir Torbalı Diş Hastanesi nden Online Randevu Al, Ücretsiz 182, Torbalı Diş Hastanesi Sıra Alma, Torbalı Diş Hastanesi Online Randevu,izmir diş hastaneleri ssk anlaşmalı, Torbalı Diş Hastanesi Torbalı Diş, Torbalı Diş Hastanesi Acil Servis, Torbalı Diş Hastanesi Randevu Alma, Torbalı Diş Hastanesi Randevu, Osmangazi Diş Polikliniği, Torbalı Diş Hastanesi , Torbalı Diş Hastanesi Randevu, Torbalı Diş Hastanesi Randevu Alma, Torbalı Diş Hastanesi Telefon, İzmir Devlet Hastaneleri Randevu,  Torbalı Diş Hastanesi   Randevu Alma, Torbalı Diş Hastanesi Polikliniği Randevu, İzmir Torbalı Diş Hastanesi Tahlil Sonuçları, Torbalı Diş Hastanesi Telefon Numarası, Torbalı Diş Hastanesi Online Randevu, İzmir Torbalı Diş Hastanesi İletişim, İzmir Torbalı Diş Hastanesi Adresi, İzmir Devlet Hastaneleri Randevu Alma, Torbalı Diş Hastanesi Online Randevu,

Yorumlar - Yorum Yaz
Üyelik Girişi
DUYURU
booked.net