ÇİDEM HASTANESİ RANDEVU ALMA

ALSANCAK SEMT POLİKLİNİĞİ (ÇİDEM - ERGEN DANIŞMA MERKEZİ-ÇOCUK İŞİTME VE DEĞERLENDİRME  MERKEZİ)RANDEVU ALMA

 

İzmir Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Alsancak Semt Polikliniği (ÇİDEM - Ergen Danışma Merkezi-Çocuk İşitme ve Değerlendirme  Merkezi) bölümümüze Hoş geldiniz. Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Alsancak Semt Polikliniği (ÇİDEM - Ergen Danışma Merkezi-Çocuk İşitme ve Değerlendirme  Merkezi) T.C. Sağlık Bakanlığı'na bağlı Resmi Kamu hastanelerinden olup İzmir Alsancak semtinde bulunmaktadır. SBÜ Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Alsancak Semt Polikliniği (ÇİDEM - Ergen Danışma Merkezi-Çocuk İşitme ve Değerlendirme  Merkezi) Randevu Almak İstiyorum için Yukarıdaki Randevu Al butonu tuşuna basınız.


Randevu al tuşuna bastıktan sonra açılan ekrandan T.C. kimlik numaranız ve şifreniz ile Online hastane Randevu sistemine giriş yaparak İzmir Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Alsancak Semt Polikliniği (ÇİDEM - Ergen Danışma Merkezi-Çocuk İşitme ve Değerlendirme  Merkezi)nden kolaylıkla Randevu alabilirsiniz. Hastaneden Telefonla Randevu almak istiyorsanız 182 online randevu telefon numarasını arayıpta randevu alabilirsiniz.


Aşağıdaki butonları kullanıp İzmir Sağlık Bilimleri Üniversitesi İzmir Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne bağlı ÇİDEM (Çocuk İşitme Değerlendirme ve Ergen Sağlığı Merkezi), ÇEMATEM (Çocuk Ergen  Madde Bağımlılığı Tedavi Merkezi), ÇAMDİBİ SEMT POLİKLİNİĞİ, TEPECİK ONKOLOJİ, KARŞIYAKA SEMT POLİKLİNİĞİ, BORNOVA EĞİTİM AİLE SAĞLIĞI MERKEZİ, TOPLUM RUH SAĞLIĞI MERKEZİ (TRSM) hakkında kolaylıkla Bilgi edinebilr, Randevu Alabilir ve Yol tarifini Alabilirsiniz.


   MERKEZ HASTANE (YENİŞEHİR)

  ÇİDEM (ÇOCUK İŞİTME DEĞERLENDİRME VE ERGEN SAĞ. MRK.)
  

  ÇEMATEM (ÇOCUK ERGEN MADDE BAĞIMLILIĞI TEDAVİ MERKEZİ)
  
  BORNOVA EK BİNASI

  ÇAMDİBİ SEMT POLİKLİNİĞİ

  TEPECİK ONKOLOJİ

  KARŞIYAKA SEMT POLİKLİNİĞİ

  BORNOVA EĞİTİM AİLE SAĞLIĞI MERKEZİ

  TOPLUM RUH SAĞLIĞI MERKEZİ (TRSM)

  TEPECİK KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM KLİNİĞİTepecik Hastanesi ÇİDEM Hastanesi Randevu Al, Tepecik Devlet Hastanesi ÇİDEM Randevu Sistemi, Tepecik Devlet Hastanesi Çocuk İşitme ve Değerlendirme Randevu, Tepecik SSK Randevu, Hastane Randevu, Tepecik SSK ÇİDEM - Ergen Danışma Merkezi-Çocuk İşitme ve Değerlendirme  Merkezi) Tel, Tepecik Çocuk, Tepecik Devlet Hastanesi E Randevu, Tepecik SSK Online Randevu, Tepecik Çocuk, Hastane Randevu, Tepecik Hastanesi Randevu Sistemi, ÇİDEM - Ergen Danışma Merkezi-Çocuk İşitme ve Değerlendirme  Merkezi), Tepecik Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Randevu Alma, Konak, MHRS Randevu Sistemi , İzmir Tepecik Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Ergen Danışma Merkezi Randevu Alma, İzmir Alsancak Çidem Hastanesi İletişim, İzmir Alsancak Çidem Polikliniği Telefon, Çidem Nedir, Çidem Hastanesi Telefon Numarası, Çidem Telefon Numarası, Tepecik Devlet Hastanesi ÇİDEM Telefon, Tepecik Alsancak Polikliniği Randevu, İzmir Tepecik Devlet Hastanesi Tahlil Sonuçları, Tepecik Devlet Hastanesi Telefon Numarası, Tepecik Devlet Hastanesi Online Randevu, İzmir Tepecik Devlet Hastanesi Çocuk İşitme ve Değerlendirme Merkezi İletişim, İzmir Tepecik Devlet Hastanesi Ergen Danışma Merkezi Adresi, Tepecik Devlet Hastanesi İşitme Randevu Online Randevu, Devlet Hastanesi, Tepecik Devlet Hastanesi Laboratuvar Sonuçları, Tepecik Devlet Hastanesi Yeni Başhekimi, Tepecik Devlet Hastanesi Randevu Sistemi "TEPECİK DEVLET HASTANESİ ALSANCAK SEMT POLİKLİNİĞİ ÇİDEM RANDEVU ALMAsayfamızda bulabileceksiniz.

TEPECİK EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ ÇİDEM HAKKINDA BİLGİLER


HASTANENİN KISA TARİHÇESİ


ÇİDEM- ÇOCUK İŞİTME VE DEĞERLENDİRME 


Robert Wilkin adlı İzmirli tüccar ile dört ortağı 1855'de İzmir-Aydın demiryolu için  Osmanlı Hükümetinden  imtiyazı almışlardı. İmtiyaz 1857 yılında "İzmir'den Aydın'a Osmanlı Demiryolu" kumpanyasına devredilmiştir. 1857 yılında Vali Mustafa Paşa döneminde temeli atılan demiryolunun başlangıcında yer alan Alsancak Garı, 1858 yılında hizmete açılmıştır.


Merkezin bulunduğu bina 1889 yılında İngilizler tarafından İzmir-Aydın demiryolu hattı şirketinin yönetici lojmanı olarak inşa edilmiştir. Binada kullanılan yapı malzemelerinin bir kısmı ve tefrişatı İngiltere’den getirilmiştir.


Bina Cumhuriyet Dönemin'den sonra "Demir Konak" adıyla devlet konuk evi olarak hizmet vermeye başlamıştır. Bu dönem özellikle zamanın Başbakanı İsmet İnönü tarafından sıkça konaklama ve İzmir toplantıları amacıyla kullanılmıştır.


Bina 1951 yılında Merhum Cumhurbaşkanı Celal Bayar'ın talimatıyla hastaneye dönüştürülmüştür. "Devlet Demiryolları Hastanesi" adı altında 50 yatak ve 60 personel ile hizmet vermiştir.


Bina 1996 senesinde orijinaline sadık kalınarak restore edilmiştir.


2003 yılına kadar Devlet Demiryolları Hastanesi olarak hizmet verilen bina 2004 yılında hastanemize devredilerek SSK KBB, Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi Merkezi olarak hizmet vermeye başlamıştır.


19 şubat 2005 yılında 5208 sayılı Bazı Kamu Kurum ve Kuruluşlarına Ait Sağlık Birimlerinin Sağlık Bakanlığına Devredilmesine Dair Kanun çerçevesinde Sağlık  Bakanlığına devredilmiştir.


2006 yılında Hastanemizin yeniden yapılanma çalışmaları çerçevesinde SİT Kurulunun kontrolünde iç mekan düzenlemeleri ile mevcut konumu sağlanmıştır.


Bu çalışmalar sonucu 2007 yılında o zamanın Başhekimi Prof.Dr.Orhan Gazi Yiğitbaşı önderliğinde Çocuk İşitme Değerlendirme ve Ergen Sağlığı Merkezi olarak kapıları tekrar sağlık hizmeti sunumuna açılmıştır.


ÇİDEM- ERGEN DANIŞMA MERKEZİ


Ergen Sağlığı Merkezi (Gençlik Danışmanlık ve Sağlık Hizmeti Merkezi) Hizmetleri;
 Birimimizin amacı Normali en geniş çeşitliliğe sahip bu yaş döneminin Normal olanlarının saptanarak, periyodik takiplerinin ve danışmanlıklarının yapılması, kendi sağlıklarıyla ilgili sorumluluklarının kazandırılmasıdır. 2007 yılında çalışmaya başlayan birimimiz 2008 yılından itibaren, Sağlık Bakanlığının Çocuk-Ergen ve Kadın Üreme Sağlığı Hizmetleri kapsamında UNİCEF(Birleşmiş Milletler Çocuklara Yardım Fonu) ve UNFPA(Birleşmiş Milletler Nüfus Fonu) işbirliğinde 2002 yılından beri yürütmekte olduğu Ergen döneme yönelik projeler kapsamına alınarak Gençlik Sağlığı ve Danışmanlık Merkezi statüsüne de geçmiş bulunmaktadır.


Adres: Kültür Mahallesi Atatürk Caddesi No:113 Alsancak İzmir


Telefon: 0232 464 7803


ÇİDEM ULAŞIM


Otobüs:

201 - HALKAPINAR METRO - KOOP. EVLERİ

216 - HALKAPINAR METRO - OYAK SİTESİ

250 - OTOGAR - UZUNDERE

269 - BALÇOVA - HALKAPINAR METRO

554 - HALKAPINAR METRO - NARLIDERE

576 - TINAZTEPE - HALKAPINAR METRO2

 70 - BUCA - HALKAPINAR METRO

 79 - HALKAPINAR METRO - YEŞİLYURT

  8 - GÜZELBAHÇE - HALKAPINAR METRO

 90 - GAZİEMİR - HALKAPINAR METRO

986-FAHRETTİN ALTAY-HALKAPINAR METRO


İzban:


ALİAĞA-MENDERES ALSANCAK İSTASYONULABORATUVAR SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ
PACS SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ


TEPECİK ARAŞTIRMA ÇİDEM HASTANESİNDEN GÖRÜNTÜLER

 ALSANCAK SEMT POLİKLİNİĞİ HARİTASI ADRESİ HARİTASI ADRESİ  

     BU TEST NEREDE YAPILIYOR
     SAĞLIK REHBERİ İÇİN TIKLAYINIZ
     KONAK İLÇESİ HAKKINDA BİLGİLER İÇİN TIKLAYINIZ
     KONAK İLÇESİ POSTA KODLARI İÇİN TIKLAYINIZ
     KONAK CANLI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

SAĞLIK BİLİMLERİ ÜNİVERSİTESİ TEPECİK DEVLET HASTANESİ İLETİŞİM 

TEPECİK DEVLET HASTANESİ (MERKEZ HASTANE-YENİŞEHİR)


Posta Adresi : GÜNEY MAHALLESİ 1140/1 SOKAK NO : 1 YENİŞEHİR - KONAK - İZMİR, TÜRKİYE

E-Posta Adresi : tepecikdh.bilgi@saglik.gov.tr

Telefon Numarası : +90 232 4696969

Faks Numarası : +90 232 433 07 56


SEMT POLİKLİNİKLERİ:


ÇAMDİBİ SEMT POLİKLİNİĞİ :

Posta Adresi: Barboros Mh. 5307 Sokak No: 75 Çamdibi  Bornova   / İZMİR

Telefon Numarası: (232) 489 48 99 - (232) 489 61 00 - (232) 489 72 74


ALSANCAK SEMT POLİK.(ÇİDEM - Ergen Danışma Mrk. Çocuk İşitme ve Değerlendirme  Merk)

Posta Adresi: KÜLTÜR MAH.ATATÜRK CD. NO:113 ÇİDEM ALSANCAK /İZMİR

Telefon Numarası: (232) 464 78 03


ÇEMATEM (ÇOCUK ERGEN MADDE BAĞIMLILIĞI TEDAVİ MERKEZİ)

Posta Adresi: Yıldız Mahallesi Hoca Ahmet Yesevi Caddesi  No:27/95 Buca/İzmir ÇEMATEM Binası

Telefon Numarası:( 0232) 453 02 02- (0232) 453 02 11


TEPECİK EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM KLİNİĞİ

Telefon Numarası: (0232) 449 49 49-(0232) 457 00 01


BORNOVA EK BİNASI


Posta Adresi: Sanayi Caddesi No:7 Bornova

Telefon Numarası:  (0232) 373 89 21-(0232) 374 38 56


TEPECİK ONKOLOJİ

Posta Adresi      : Sanayi Caddesi No:7 Bornova

Telefon Numarası  :  (0232) 373 89 21

KARŞIYAKA SEMT POLİKLİNİĞİ :

Kaynak:  T.C. İzmir Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Resmi Web Sitesi


Etiketler: Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Randevu, İzmir Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Randevu, İzmir SBÜ Tepecik Eğtim ve Araştırma Hastanesi Alsancak Polikliniği Randevu Alma, Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Devlet Randevu, Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Randevu, Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Tahlil Sonuçları, Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Online Randevu Alma, İzmir Tepecik DEvlet Hastanesi Hakkında Bilgi, İZMİR ALSANCAK ÇİDEM HASTANESİ İLETİŞİM, İZMİR ALSANCAK ÇİDEM POLİKLİNİĞİ TELEFON, ÇİDEM NEDİR, ÇİDEM HASTANESİ TELEFON NUMARASI, ÇİDEM TELEFON NUMARASI, İzmir Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesinden Online Randevu Al, Ücretsiz 182, Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Sıra Alma, Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Online Randevu, izmir Devlet hastaneleri ssk anlaşmalı, Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Tepecik Diş, Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Acil Servis, Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Randevu Alma Sistemi,tepecik Devlet Hastanesi, Tepecik Devlet Hastanesi Randevu, Tepecik Devlet Hastanesi Randevu Alma, Tepecik Devlet Hastanesi Online Randevu Alma, Tepecik Devlet Hastanesi Randevu Alma, Tepecik Devlet Hastanesi İletişim, Tepecik  Devlet Hastanesi, Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi ÇİDEM İnternet Randevu, Tepecik Diş Polikliniği, Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Tepecik Eğitim ve Araştırma HastanesiRandevu, Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Randevu Alma, Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Telefon, İzmir Devlet Hastaneleri Randevu,  Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi  Randevu Alma, Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi ALSANCAK Semt Polikliniği Randevu, İzmir Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Tahlil Sonuçları, Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Telefon Numarası, Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Online Randevu, İzmir Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi İletişim numaraları, İzmir Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Adresi, İzmir Devlet Hastaneleri Randevu Alma, Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Online Randevu nasıl alabilirim. Sağlık Bilimleri Üniversitesi Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Online Randevu alabilirsiniz.

 

 


Yorumlar - Yorum Yaz
Üyelik Girişi
DUYURU
booked.net