BORNOVA TÜRKAN ÖZİLHAN SEMT POLİKLİNİĞİ

İZMİR BORNOVA TÜRKAN ÖZİLHAN SEMT POLİKLİNİĞİ RANDEVU ALMA

İzmir Bornova Türkan Özilhan Devlet Hastanesi Bornova Semt Polikliniği Bölümümüze Hoş geldiniz. Bornova Türkan Özilhan Devlet Hastanesi Bornova Semt Polikliniği T.C. Sağlık Bakanlığı'na Bağlı Resmi Kamu Hastanelerinden olup İzmir Bornova İlçesinde bulunmaktadır. Bornova Türkan Özilhan Semt Polikliniği Randevu Almak İstiyorum için Yukarıdaki Randevu Al butonu tuşuna basınız.
 

Randevu al tuşuna bastıktan sonra açılan ekrandan T.C. kimlik numaranız ve şifreniz ile Online hastane Randevu sistemine giriş yaparak İzmir Bornova Devlet Hastanesi Bornova Türkan Özilhan Semt polikliniğinden kolaylıkla Randevu alabilirsiniz. Bornova Türkan Özilhan Semt Polikliniğinden Telefonla Randevu almak istiyorsanız 182 online randevu telefon numarasını arayıpta randevu alabilirsiniz. Bornova Türkan Özilhan Semt Polikliniği Bornova Hükümet Konağı Arkasında bulunmaktadır.

Aşağıdaki Butonu kullanıp İzmir Bornova Türkan Özilhan Devlet Hastanesi Semt Polikliniği hakkında kolaylıkla Bilgi edinebilr, Randevu Alabilir ve Yol tarifini Alabilirsiniz.
  Bornova Devlet Hastanesi  Bornova Semt Polikliniği


Bornova Devlet Hastanesi Semt Polikliniği, Bornova Türkan Özilhan Devlet Hastanesi Türkan Özilhan Semt Polikliniği Randevu, Bornova Trafik Hastanesi Bornova semt Polikliniği Randevu Al, Bornova Devlet Hastanesi Bornova Semt Polikliniği Randevu Sistemi, Bornova Devlet Hastanesi Türkan Özilhan Randevu, Bornova Türkan Özilhan Devlet Hastanesi Bornova Semt polikliniği Randevu, Bornova Hastane Semt polikliniği Randevu, Bornova  Hastanesi Türkan Özilhan Semt Polikliniği Tel, Bornova Hastanesi Semt Polikliniği  Çocuk, Bornova Türkan Özilhan Bornova Devlet Hastanesi Semt Polikliniği e Randevu, Bornova Semt Polikliniği Randevu Alma Semt Polikliniğinden, Bornova Semt polikliniği Online Randevu, Bornova Devlet Hastanesi Türkan Özilhan Semt Polikliniği Çocuk , İzmir Hastane Randevu, Bornova Hastanesi Semt Randevu Sistemi, Bornova Devlet Hastanesi Semt Polikliniği Telefon Numarası, Bornova Devlet Hastanesi Semt Polikliniği Online Randevu, İzmir Bornova Devlet Hastanesi Semt polikliniği İletişim, İzmir Bornova Devlet Hastanesi Bornova semt polikliniği Adresi, İzmir Devlet Hastaneleri Randevu Alma, Bornova Devlet Hastanesi Semt polikliniği Online Randevu, Devlet Hastanesi, Bornova Devlet Hastanesi Bornova semt polikliniği Laboratuvar Sonuçları, Bornova Devlet Hastanesi Semt Polikliniği İletişim Numaraları, Bornova Devlet Hastanesi Bornova Semt Polikliniği Randevu Sistemi "BORNOVA  TÜRKAN ÖZİLHAN SEMT POLİKLİNİĞİ " Sayfamızda bulabileceksiniz.

BORNOVA TÜRKAN ÖZİLHAN SEMT POLİKLİNİĞİ  HAKKINDA BİLGİLER

 

HASTANENİN KISA TARİHÇESİ


Bornova Türkan Özilhan Devlet Hastanesi İzmir – Ankara – İstanbul – Aydın şehirlerarası karayollarının ve İzmir çevre yolu otobanının kesişim noktasında; Naldöken, Pınarbaşı, Kemalpaşa Sanayi Bölgelerine oldukça yakın olarak İzmir’in Doğu giriş yolunda bulunan bir devlet hastanesidir. Hastane kamu arazisi üzerinde Anadolu Grubu tarafından kurulmuştur. Hastaneler, sağlık ocakları, okullar, yurtlar, spor kompleksleri olmak üzere 40'ı aşkın kalıcı eseri hayata geçirerek devletimize bağışlayan Anadolu Vakfı, öğrencilere karşılıksız burslar da sağlanmıştır. Anadolu Eğitim Ve Sosyal Yardım Vakfı bu güne kadar hastanenin de içinde olduğu 14 sağlık tesisi yaptırmıştır.

 
Hastane inşaatı 1993 yılında başladı. İnşaatı 3 yıl süren hastane  1996 yılında Bornova Acil Yardım ve Travmatoloji Hastanesi olarak hizmete açılmıştır. 2001 yılında; talebi karşılayabilmek adına poliklinik ek binası yapılmıştır. 16.12.2009 tarihinde genel hastaneye dönüştürülen hastanemiz Bornova Türkan Özilhan  Devlet Hastanesi adını almıştır.

Sağlık hizmetlerinin ulaşılabilirliğinin daha kaliteli ve kolay olması amacıyla Bornova merkez ve Kemalpaşa’da Semt Poliklinikleri kurulmuş ve üç merkezde de 2. basamak ayaktan tedavi hizmeti verilmektedir. Bornova Semt Polikliniği daha önce Alsancak Devlet Hastanesine bağlı iken 01.07.1999 yılında Bornova Devlet Hastanesine bağlanmıştır.

Yataklı tedavi, ameliyathane, acil servis, Bilgisayarlı Tomografi, Röntgen, Laboratuar hizmetleri ve idari birimler ana binada olup eczane ve poliklinikler ek binalarda yürütülmektedir. 2007 yılının Ocak ayında yapılan tadilat ile yenilenen ve hijyenik merkezi klima sistemleri ile bodrum katta düzenlenen 2 otoklavlı sterilizasyon ünitesi ile kendi içinde asansör bağlantılı çağdaş normlarda düzenlenen 5 ameliyathane salonu, ameliyathanelerle içeriden bağlantılı yoğun bakım ünitesi ile halkımıza hizmet vermekte olan Hastane ihtiyaçları karşılanmak amacıyla 2015 yılında Yeni Binasını için yapım çalışmalarına başlanmış ve iki yıl gibi kısa bir süre içerisinde dev bir hastaneye dönüşmüştür.

Sağlık Bakanlığı'nın 66 milyon lira harcayarak yerinde yenileyerek yaptığı 200 yataklı, tamamen dijital Bornova Devlet Hastanesinde elips şeklinde 6 bloktan oluşan yapısı sayesinde gün ışığı ve ısısından en üst seviyede faydalanarak enerji tasarrufu sağlamaktadır. Daha önceden 4 bin metrekare toplam alana sahip olan hastanede, şimdi ise kapalı alan 38 bin 200 metrekareye çıkarılarak kişi başına düşen alan 10 kat daha arttırılmıştır. Lüks olarak tasarlanan suit, tek ve çift kişilik odalar ile hastalara en üst seviyede sağlık hizmeti verilmesinin amaçlandığı hastanede 60 adet poliklinik, 9 adet ameliyathane, 28 adet yoğun bakım yatağı, Plastik Cerrahi, Kalp Damar Cerrahisi, Gastroenteroloji ve Beyin Cerrahi Servisleri yer alacak. Öte yandan hastane 200 kişilik amfisi ile sempozyumlara ve toplantılara ev sahipliği yapacaktır. Türkan Özilhan Bornova Devlet Hastanesi Yeni Binasında tamamen dijital olarak hizmet verebilmesi için altyapısı buna uygun olarak hazırlanmıştır.

Not: Bornova Türkan Özilhan Devlet Hastanesine Bağlı Bornova Semt Polikliniği Bornova Hükümet Konağı Arkasında Semt Polikliniği bulunmaktadır.
   

İzmir Bornova Türkan Özilhan Devlet Hastanesi Poliklinik Muayene Çalışma Saatleri;

Sabah->->->-> 08:00-12:00

Öğle->->->->->13:00- 17:00

LABORATUVAR SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ
PACS SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZTÜRKAN ÖZİLHAN SEMT POLİKLİNİĞİNDEN GÖRÜNTÜLER

    
  TÜRKAN ÖZİLHAN SEMT POLİKLİNİĞİ HARİTASI ADRESİ YOL TARİFİ  

     BU TEST NEREDE YAPILIYOR
     SAĞLIK REHBERİ İÇİN TIKLAYINIZ
     BORNOVA HAKKINDA BİLGİLER İÇİN TIKLAYINIZ
     BORNOVA İLÇESİ POSTA KODLARI İÇİN TIKLAYINIZ
     BORNOVA CANLI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

İZMİR BORNOVA DEVLET HASTANESİ İLETİŞİM 

BORNOVA DEVLET HASTANESİ MERKEZ BİNASI
Adres:Ankara asfaltı üzeri 4. sanayi girişi No:305/A
PK.35050 Bornova İzmir, Türkiye
Hastane idari bina telefon no: 444 35 12
Hastane Polk. Binası
Telefon no:375 85 29 -375 78 42 - 375 58 88
375 78 84 - 375 65 06                                                

 

BORNOVA SEMT POLİKLİNİĞİ
Ergene Mahallesi 456 Sokak No:4
PK.35050 Bornova İzmir, Türkiye
Tel no:374 57 18
bornovadh.bilgi@saglik.gov.tr

Kaynak:  T.C. Bornova Devlet Hastanesi Resmi Web Sitesi


 İZMİR KENT REHBERİ 
 OLARAK   ACİL ŞİFALAR DİLERİZ.   

 

Etiket:Bornova Devlet Hastanesi Semt Polikliniği, Bornova Trafik Hastanesi Semt Polikliniği, Bornova Semt Polikliniği Doktorlar,  Bornova Kadın Doğum Hastanesi Randevu Semt Polikliniği, Semt Polikliniği Doktorları, Patoloji sonuç Alma, Bornova Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Randevu Alma, Bornova Trafik Hastanesi Semt Polikliniği MHRS Randevu Sistemi , İzmir Bornova Eğitim Ve Araştırma Hastanesi, Hastane Randevu Alma, Bornova Devlet Hastanesi Randevu Al, Bornova Devlet Hastanesi Türkan Özilhan Semt Polikliniği Randevu Alma, Bornova Devlet Hastanesi Randevu, İzmir Bornova Devlet Hastanesi Randevu, İzmir Bornova Devlet Hastanesi Türkan Özilhan Semt Polikliniği Randevu Alma, BORNOVA SEMT POLİKLİNİĞİ | BORNOVA TÜRKAN ÖZİLHAN SEMT POLİKLİNİĞİ RANDEVU | TÜRKAN ÖZİLHAN SEMT POLİKLİNİĞİ ADRESİ | TÜRKAN ÖZİLHAN SEMT POLİKLİNİĞİ DOKTORLARI |SEMT POLİKLİNİĞİ RANDEVU ALMA|SEMT POLİKLİNİĞİ HARİTASI, Bornova Devlet Randevu, Bornova Randevu, Bornova Devlet Hastanesi Semt Polikliniği Tahlil Sonuçları, Bornova Devlet Hastanesi Online Randevu Alma, İzmir Devlet Hastaneleri, İzmir Bornova Devlet Hastanesinden Online Randevu Al, Ücretsiz 182, Bornova Devlet Hastanesi Sıra Alma, Bornova Devlet Hastanesi Online Randevu, Bornova Devlet Hastanesi Diş, Bornova Devlet Hastanesi Semt Polikliniği Acil Servis, Bornova Devlet Hastanesi Semt Polikliniği Randevu Alma, Bornova Türkan Özilhan Devlet Hastanesi Semt Polikliniği Randevu, Bornova Devlet Hastanesi, Bornova Devlet Hastanesi Randevu, Bornova Devlet Hastanesi Türkan Özilhan Semt Polikliniği Randevu Alma, Bornova Devlet Hastanesi Telefon, İzmir Devlet Hastaneleri Randevu,  Bornova Devlet Hastanesi Türkan Özilhan Semt Polikliniği Randevu Alma, Bornova Polikliniği Randevu, İzmir Bornova Devlet Hastanesi Bornova Semt Polikliniği Tahlil Sonuçları,,


Yorumlar - Yorum Yaz
Üyelik Girişi
DUYURU
booked.net